IAIM 74 Voetbal op t Heinekendoetin mf" Heineken ji DOET MEE/ SMEKEN ACTIE WK'74 dacof dat je onder leiding van Ruud ter Weijden en onder het aan" toeziend oog van Barry Hulshof de televisieproef "drie i van ballen in het onderste en drie in het bovenste gat", bekend op-onderdeel van AVRO's Sportpanorama, mag afleggen iter.Alles bij elkaar gingen de deelnemers in de verschillende wet groepen tenslotte met een aardig geldbedrag, een leuke een-herinnering aan wat zij zelf zeiden een fijne dag en, in eelovele gevallen, de felbegeerde handtekening van Jan Jong- iscj bloed of Barry Hulshoff huiswaarts, loeu Qe grote prijzen waren als volgt verdeeld: ne: Voor de consumentenwedstrijd waren vier hoofdprijzen van elk duizend gulden, tien eerste prijzen van elk vijfhonderd en twintig tweede prijzen van elk tweehonderdvijftig gulden beschikbaar gesteld. Het pakket geldprijzen voor de groothandel bestond uit een hoofdprijs van duizend, twee eerste prijzen van vijfhonderd en vier tweede prijzen van tweehonderdvijftig gulden. In de groep detaillisten vielen drie hoofdprijzen van dui zend, zes eerste prijzen van vijfhonderd en twaalf tweede prijzen van tweehonderdvijftig gulden te verdienen. Verder waren er nog hondercfen aantrekkelijke troostprijzen Ook de dames zetten hun beste beentje voor. Hier gebeurt dat door mevrouw J. de Winter uit Noord- wijkerhout. De detaillisten kregen hun prijs uitgereikt door Barry Hulshoff.Op de foto de win naars van de hoofdprijzen (f 1000.-), v.r.n.l. de heren Tj. Outhuyse uit Harlingen. C. P. Koster uit Noordwij- kerhout en A. Schaapveld uit Zutphen. De winnaars van de geld prijzen in de groep detail listen mochten hun geluk beproeven op het bekende bord-met-de-twee-gaten uit AVRO's Sportpanorama. I De heer J. Keizer uit Wes- j terbork (in actie op de foto) was de enige, die erin slaagde de bal door een van de gaten te schieten. Links Ruud ter Weijden, die de "amateurs" coachte.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 9