Allerlei Heineken SALOON 14 blikjes Pllwner Bier 5 Rijtu talier Ams' rond Con< Vont men zone ken voer geze groe hoor de s naar Dam blazi hun brac Pani wert reiki "She hote deze heid met kraa voer Burr de c mee jes ham Krai In de afgelopen maanden hebben overal in den lande weer allerlei evenementen plaatsgevonden, waarbij ons concern met verschillende uitingen veelal in de vorm van reclame voor een of meer van onze merken betrokken was. Van een aantal van onze activiteiten zult u een kort verslag in woord en beeld, met genummerde foto('s), aantreffen. In de overige gevallen wordt het gebeurde alleen in tekst cursief weergegeven. Geen T.T. zonder Heineken. Al vele jaren is de aanwe zigheid van Heineken bier - produkt zowel als reclame - bij de motorraces in Assen niet meer weg te denken. Ook dit jaar wer den de tienduizenden be zoekers overal met onze reclame-uitingen gecon fronteerd. Met vlaggen en spandoeken langs de toe gangswegen, met reclame borden en dergelijke op de boerderijen langs het cir cuit (foto 1) en met opval lende displays in de win kels (foto 2). Start- en finishdoeken, de jurywagen, borden bij ver- trek- en aankomstlijn en soms speciale spandoeken bepaalden het Amstel recla megezicht bij de wieler koersen, zoals onder meer de Ronde van Leiden waar bij ook Seven-Up "mee deed"), de Star van Zwolle en de Ronde van Tussen meer. Dubbel bloemencorco. Katwijk werd op 10 augus tus jl. opgefleurd door een geweldig bloemencorso. Het C.H.I.O. te Rotterdam, Neerlands grootste hip pische gebeuren in de openlucht, speelde zich ook dit jaar weer onder stralen de weersomstandigheden af. Ons concern manifes teerde zich zowel met reclame (Heineken bier) op nieuwe, opvallende borden langs de piste, als met diverse verkooppunten in het bekende Strodorp. Van ons drankenpakket was daar een groot aantal pro- dukten vertegenwoordigd: bier in de voor deze gele genheid tot Heineken Sa loon omgebouwde Hoek (foto 4), Engelse bieren (Whitbread's Brewmaster en Pale Ale), Jagermeister (foto 5) en andere produk- ten van Reuchlin, zoals champagne Ruinart, Pass port whisky als ook een selectie uit de dranken van Coebergh en Hulstkamp. Op de laatste dag van het concours, zondag 25 au gustus, werd onder meer gereden om de Prix de Consolation, door Heine ken ter beschikking gesteld. Winnaar werd de West- Katw Zand zat er' word schoi Bierk Al ve ken i i De toeschouwers konden die dag twee keer genieten van dit jaarlijks terugkeren de evenement, namelijk 's middags en 's avonds toen de praalwagens ge heel verlicht waren. Ook de Variomaton, de Heineken bierton, reed mee in de kleurige optocht (foto 3)..Hij behaalde de tweede prijs en werd gewaardeerd als de origineelste rijdende wagen. Als afsluiting van het bloemencorso werd een groots vuurwerk afgestoken waarvan een gedeelte door Heineken verzorgd werd. duitser Karl Heinz Gieb- manns, die de prijs ont ving (foto 6) uit handen van mevrouw M. van Schaik-Colijn, echtgenote van drs. G. van Schaik, lid van de raad van bestuur van Heineken N V. Bij de jaarlijkse Honkbal- week in het Pim Muilier stadion te Haarlem kreeg ons merk Amstel met eet aantal vlaggen bij de ingang en twee reusach tige reclameborden in het achterveld veel attentie. Spandoeken en vlaggen (voor Heineken bier en Pepsi-Cola), in sommige gevallen een jurywagen ol een mobiele bar, maakten deel uit van de reclame entourage bij wegraces motorcrosses en karting- wedstrijden, onder meer in Hengelo (Gld.), Apeldoorn Arnhem, Lichtenvoorde en Loenen (Gld.). De tekst "Heerlijk helder Heineken" vormt een vat de onderdelen van het grote vuurwerk, dat elke zomer in de badplaatset 4

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 34