Bossche brouwerij krijgt nieuw kantoorgebouw Heineken deelneming in BIRRA DREHER Klanten servicebureau BB WWV Op 20 juni werd de eerste paal geslagen voor de bouw van een nieuw Heineken kantoor in Den Bosch. De officiële handeling werd verricht door de loco burgemeester van Den Bosch, de heer A. J. C. Wagemakers, samen met de heer A. H. Heineken. De tientallen gasten werden met de „Eerste Paal Express", een voor deze gelegenheid speciaal versierde trein, naar het terrein vervoerd. Daar gaf de Heineken Fanfare de gebeurtenissen een extra feestelijk tintje. Het kantoorgebouw, dat ontworpen is door het architecten bureau De Vlaming, Salm en Fennis, komt te staan op de hoek van de Rietveldenweg en de Zandzuigerstraat. Het toekomstige Heineken pand zal bestaan uit souterrain, begane grond en vier verdiepingen. De totale hoogte van hel gebouw, inclusief dakbouw, bedraagt ongeveer 24 meter. Er zullen ongeveer 135 personen komen te werken. Men verwacht dat de werkzaamheden in 1976 voltooid zullen zijn. INHOUD Nieuw kantoor voor brouwerij Den Bosch2 Heineken deelneming in Birra Dreker2 Klantenservicebureau 2 Champagne Ruinart3 Wijnhandel Reuchlin B V4 Introductie Glayva5 Bokbier6 Nieuwe oogst Coebergh7 Prijsuitreiking Heineken WK'748 Beurzen10 Het Heineken drankenassortiment13 Onder nieuw dak28 Leven in de bouwerij30 Een avondje uit met Heineken32 Manege Slingeland33 Nieuws allerlei34 Achterpagina40 Bij de voorpagina: Een greep uit het Heineken drankenassortiment, waarover meer op pag. 13 tot en met 27. Tap en Schap is een uitgave van Heineken voor de Nederlandse markt. Redactie: W. J Bruggeman, Public Relations, postbus 28, Am sterdam, tel. 020 - 702283. Heineken heeft een deelneming verworven in de Italiaanse brouwerijgroep Birra Dreher, op één na het grootste bier concern in Italië met een marktaandeel van ongeveer 20 procent. De groep bezit zes brouwerijen, te weten in Triëst, Pedavena, Genua, Turijn, Taranto en op Sardinië. Al deze brouwerijen produceren onder het merk Dreher. Tegelijkertijd heeft ook de Engelse brouwerij Whitbread eenzelfde belang genomen in Birra Dreher. Beide deelnemingen tezamen vormen een meerderheid. Heineken heeft met ingang van 1 juli 1974 een bureau Klanten service ingesteld. Het doel van deze dienst is diegenen in den lande, die moeite hebben de weg te vinden in de commerciële organisatie van het Heineken concern op te vangen en te begeleiden. Het bureau Klantenservice heeft als telefoonnummer 020 - 35 62 76 en is gevestigd in het kantoor Mauritskade te Amsterdam 2

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 2