yMQNA jfZKVT-UMtt*** fxrgbs 50 perfkS 22 Jaarbeurs van Groningen Ruim 74.000 consumenten, belangrijk meer dan vorig jaar, bezochten de Jaarbeurs van Groningen (21 augustus tot 2 september), waaraan dit jaar door ons met verschil lende merken in vijf aparte stands werd deelgenomen. De stand voor Heineken bier bevond zich als vanouds in de Martinihal. Daarbuiten, op het voor deze gelegenheid ingerichte Spaanse Markt plein, presenteerden wij Brewmaster en Pale Ale in de Engelse pub, Zobov, Mérito en Trovador in de slijterij annex taveerne van Reuchlin, Pepsi-Cola in de Pepsi-Casa en Zwarte Kip advokaat, ver mouth en vruchtenwijnen in de bistro van Van Olffen. Het totaal van onze activitei ten op deze voor het noorden des lands belangrijkste con sumentenbeurs is bij het publiek bijzonder goed over gekomen. Automatenbeurs, Utrecht Evenals vorige jaren nam Vrumona, de frisdranken producent van ons concern, deel aan de Automatenbeurs, die van 9 tot en met 12 sep tember in de Beatrixhal van het Jaarbeurscomplex ge houden werd. Opmerkelijk in onze stand was de presentatie van de automaten, die elk tweemaal voorkwamen in de wand, waarbij tevens het geheel op gelijke hoogte was gebracht. Het door ons op deze beurs gevoerde thema ,,Als ze dorst hebben drinken ze maar water", haakte in op de advertentiecampagne in de vakbladen, die, in mei van dit jaar gestart, tot het einde van het jaar zal lopen. Ook op deze beurs konden goede contacten gelegd worden met grote bedrijven en instellingen, die geïnte resseerd zijn in het plaatsen van frisdrankenautomaten. Najaarsbeurs, Zuidlaren Daags na het samengaan van Sperwer Noord-Neder land en Enkabé-Oostergo ging op 2 september in de Prins Bernhardhoeve te Zuidlaren de jaarlijkse, drie daags Najaarsbeurs van start, een handelsontmoeting die zich onder de naam Sper- werbeurs reeds jaren in een goede faam mag verheugen. Onze gecombineerde bier/ frisdrankenstand was een trefpunt voor tientallen de taillisten met wie, mede dankzij enkele aanbiedingen, goede zaken werden gedaan. Het grootste gedeelte van de achterwand van onze stand in de Beatrixhal werd ingenomen door een in drukwekkende automaten- wand Kijkje in de Heineken stand op de jaarbeurs van Gronin gen Het terrasje vóór de Whit- bread pub Ook de bistro van Van Olf fen deed het goed op het Spaanse Marktplein Onze bier/frisdrankenstand op de Najaarsbeurs in Zuid laren

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 12