Ven-Zichtenburg, Den Haag onder nieuw dak Het laatste maar zeker niet het minste nieuwe bedrijf in de rubriek van deze uitgave is het Brug groothandel centrum van D. Ven B.V., dat 24 april aan de Zichtenburg- laan in Den Haag zijn poorten opende. Het is het negende in de keten van filialen, die dit zb-groothandelsbedrijf van af 1950 in de Randstad heeft opgezet en het 41ste Brug- groothandelcentrum in ons land. Met deze 41 vestigingen, over het hele land verspreid, ver wacht de Nederlandse Brug Centrale (waarvan de heer D. Ven een der.oprichters is) een omzet van 470 miljoen gulden te behalen. Het aandeel van D. Ven B.V. hierin wordt voor dit jaar geschat op ongeveer 175 miljoen. Het nieuwe pand, dat in de plaats kwam van de bestaande vestiging aan de Oude Haagweg, is 3600 m2 groot. Hiervan wordt 2500 m2 ingenomen door de verkoopruimte, waar het uitgebreide assortiment (12.000 artikelen, waarvan een kwart non food) op royale en overzichtelijke wijze is uitge stald De paradepaardjes in de jongste Ven-vestiging zijn de groot-slagerij en de groot-slijterij. Eerstgenoemde afdeling is een moderne, ruim gesorteerde, ambachtelijke slagerij, die zich speciaal richt op de horecasector. Als extra service kunnen bepaalde bestellingen, telefonisch opgegeven, des gewenst geportioneerd gereed worden gemaakt. De groot-slijterij is een in de grossierderij geïntegreerde dranken-afdeling, uitsluitend bestemd voor de horeca-onder- nemer met volledige vergunning en voor de slijter. De afnemers van Ven-Zichtenburg, dat gunstig gelegen is en over een ruime parkeergelegenheid beschikt, komen uit Den Haag en zijn regio (onder andere het Westland en de kuststreek). Frontaanzicht van het 41ste Brug groothandelcentrum, Ven's negende vestiging in de Randstad, die op 24 april aan de Zichtenburglaan in Den Haag geopend werd. Het afrekenen gebeurt met behulp van ponskaarten, die bij de check-out door een computer razendsnel in een volledig uitgewerkte faktuur worden omgezet. In dit „vlaggeschip van de Ven-vloot" werken in volledige bezetting 31 personeelsleden. Bedrijfsleider is de heer A. M. Pol. De groothandel is vijf dagen per week van acht tot half vijf geopend en heeft op maandag en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur koopavond. Een van de paradepaardjes, de groot-slagerij. De gedistilleerdafdeling. In de non-foodafdeling is een ruime keus in huishoudelijke apparaten en der gelijke. KQWJWT 36

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 36