Littooy, Klundert onder nieuw dak yH7 i - nrn-nu - Bniifirr »- W-rrrr-rrrr gnhw* Sr nm Goed gevulde stellingen. Littooy zorgt dat de wagens worden ingericht, begeleid en bevoorraad. Het verzorgingsgebied van de groothandel om vat het westen van Noordbrabant, Zeeland en Goeree en Overflakkee. Behalve de bemanning van de vier vracht wagens werken er bij Littooy negen mensen in het magazijn, vier op het kantoor en twee in de buitendienst (vertegen woordiger). In het magazijn staan alle artikelen zeer ruim en overzichte lijk opgesteld. Bier en frisdranken zijn in het assortiment sterk vertegenwoordigd. De omzet in Heineken bier be droeg het afgelopen boekjaar 100.000 kratten. De heer Lit tooy verwacht ook met zijn geldomzet, acht miljoen gulden, verder te zullen stijgen. Nu volop de ruimte. Ook om te manoeuvreren. (totaal 1400 m2) beschikte, werden de ruimte en de moge lijkheden om efficiënt te werken tenslotte onvoldoende. Nu staat er, eveneens in Klundert, een prachtig nieuw pand van 2400 m2, dat door de heer Littooy zelf ontworpen werd. Samen met het personeel verzorgde hij ook een deel van de aankleding. Het magazijn is 2200 m2 groot. Voor een eventuele uitbreiding is een stuk grond van 1500 m2 aan wezig. Littooy's Groothandel B.V., aangesloten bij de IVEKO-or- ganisatie richt zich geheel op de melkhandel. Bijna een kwart van de 110 afnemers opereert met een rijdende win kel, die vooral op het platteland zeer goed tot zijn recht komt. Na binnenkomst van de vrachtwagens wordt de lege emballage via een rollen- baan afgevoerd. Ongeveer twintig jaar geleden nam de heer N. Littooy de door zijn vader in Klundert gestichte groothandel (boter, kaas en eie ren) over. Met de groei van het bedrijf, dat over twee door een straat gescheiden magazijnen Rust, tijdens de lunchpauze, rond het nieuwe groothandels gebouw van Littooy B.V. in Klundert. 34

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 34