De Lijnbaan, Den Haag nJUJXBAA ■J I I I mnn/nen CENTRAL! KASSA De tweede vestiging van Zb-center De Lijnbaan B.V. kwam in een bestaand pand in het centrum van Den Haag onderdak. Een gedeelte van de non-foodafdeling. Sinds de opening vertoont de omzet een duidelijk stijgende lijn. De koopavonden, op dinsdag en vrijdag, worden zo druk bezocht, dat tot de instelling van derde avond, op maandag, is besloten. De afnemers van de nieuwe Lijn baan-vestiging komen voornamelijk uit Den Haag en om liggende plaatsen. Voor het afrekenen heeft men de beschikking over twee kassa's. Wanneer het erg druk is kan er nog een derde kassa bijgeplaatst worden. Het systeem bij het afrekenen is dusdanig gekozen dat de klant la minute een gespecifi ceerde faktuur met artikelomschrijving in handen krijgt. Behalve in het uitgebreide levensmiddelenassortiment wordt ook in de non food-sector een ruime keus geboden. In deze tweede Lijnbaan-vestiging zijn in totaal 15 mensen werk zaam. Een prompte faktuur bij een van de kassa's. Veel licht en ruimte. In een bestaand pand, dat zich uitstekend voor de nieuwe bestemming bleek te le nen, opende Zb-center De Lijnbaan B.V. op 2 april in de Haagse Cruquiusstraat zijn tweede zelfbedieningsgrossierderij in het westen des lands. De eerste vestiging, in Leiderdorp, ging anderhalf jaar geleden in bedrijf. Voor de verkoop en admini stratie was een oppervlakte van 2500 m2 beschikbaar, waarvan 1800 m2 voor de levensmiddelenafdeling en het kantoor bestemd werd, 600 m2 voor de afdeling non food en ongeveer 100 m2 voor de afdeling gedistilleerd. Als opslagruimte voor de binnen komende goederen was 400 m2 beschikbaar.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 32