A. van Bilsen B.V., Etten - Leur Martinair Martinair Holland Eind november vorig jaar was de verhuizing van de SRV- grossierderij A. van Bilsen B.V. naar het nieuwe pand op in de belangstelling. In voorkomende gevallen zorgt Van Bilsen voor de begeleiding. Het contact met de afnemers, anders dan op het zuiver zakelijke vlak, gaat deze grossier ook zeer ter harte. Om oude en nieuwe banden weer eens aan te halen, ging Van Bilsen op 15 mei jl. met 354 mensen (allen SRV-afnemers, sommigen met een introducé) de lucht in voor een dag Parijs, waar onder meer een rondrit door de stad en een rondvaart over de Seine op het programma Het nieuwe bedrijfspand van A. van Bilsen B.V. in Etten-Leur. Op 15 mei jl. ging Van Bilsen met 354 SRV-ers een dag naar Parijs. Kijkje tussen enkele van de stellingen. het industrieterrein voltooid. Voor de afnemers en relaties werd op 18 en 19 maart jl. open huis gehouden. Het nieuwe gebouw, dat op een terrein van 14.000 m2 staat, is 3000 m2 groot. Voor de behandeling van de lege emballage is 3.500 m2 beschikbaar. De kantoren, die een oppervlakte van 700 m2 beslaan, zijn op de verdieping gesitueerd, in het magazijn beschikt men naast enkele koelcellen over een speciale afdeling voor kaas en vleeswaren en een aparte ruimte voor groenten en fruit. De artikelen uit beide groepen worden met aparte vrachtwagens vervoerd. Voor het transport in rolcontainers van de overige goederen heeft men vijf vrachtwagens op de weg. Met in totaal zestig man personeel bedient deze groot handel ongeveer 135 klanten, die hoofdzakelijk in het westen van Noordbrabant, het land van Heusden en Altena alsmede in en rond Tilburg en Den Bosch gevestigd zijn. Onder de afnemers zijn er vele (95) die op hun beurt de consument vanuit en in een rijdende winkel bedienen. Ook de vaste vestigingspunten krijgen de nodige aandacht. Vooral de speciaalzaken, zoals delicatessenwinkels, staan Ook hier heeft de computer zijn intrede gedaan; links de heer M. van Bilsen. stonden. Het geheel was een bijzondere belevenis, die bij de deelnemers zeer goed is aangeslagen. Ook in dit bedrijf heeft men de beschikking over een com puter, die reeds de voorraadadministratie, de fakturering en de debiteuren voor zijn rekening neemt. De directie wordt gevoerd door de heer A. van Bilsen en zijn zoon M. van Bilsen.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 31