Fa. J. v. Altena Zoon, Wijchen lanovTSgifi »ii ,'3SUQO fy f Met een klinkende opening werd het onder-nieuw-dak van de Firma J. van Altena Zn. in Wijchen op zaterdag 24 no vember '73 feestelijk gevierd. In het naburige Alverna, waar het bedrijf in 1937 gestart en na de oorlog pas goed gegroeid was, bleek de ruimte van 400 m2 ten laatste te klein en niet voor uitbreiding vatbaar. In Wijchen werd toen een leuk pand van 1000 m2 neergezet met een oprit, parkeerplaats en een emballageperron van 200 m2. Naast het gebouw ligt nog een stuk grond van De nieuwe behuizing van de Fa. J. van Altena Zn. in Wijchen. Het laden van een van de twee vrachtwagens. Een groot deel van de voorraad. Kijkje in het magazijn. 1500 m2 waarop eventuele uitbreidingen gerealiseerd kunnen worden. Het eigenlijke magazijn is 800 m2 groot. De heer A. J. A. M. van Altena voert de directie van deze kleine, zelfstandige grossierderij, die met tien man perso neel, twee vrachtwagens (5 en 7 ton) en een heftruck het volledige levensmiddelassortiment en een uitgebreid pakket gedistilleerd en wijn ontvangt, opslaat en distribueert ten behoeve van de ongeveer honderd afnemers. Deze, slage rijen, groentezaken, melkslijterijen, supermarkten en krui denierswinkels, maar ook horecabedrijven, kantines en cam pings bevinden zich binnen een straal van 20 kilometer rond Wijchen. Sinds de verhuizing is de omzet met sprongen (40 a 45 pro cent) gegroeid. Bier en frisdranken doen het ook bijzonder goed met als voorbeeld de stijging voor Heineken bier van dertig procent.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 27