Liegro, Zevenaar onder nieuw dak Door omstandigheden konden wij in onze vorige uitgave het nieuws voor deze rubriek niet opnemen. Inmiddels heeft zich een groot aantal bedrijven aange diend, die of zich in een nieuw pand vestigden dan wel hun expansie in een bestaand gebouw konden onderbrengen. Zeven jaar geleden startte de zuivelfabriek De Liemers in Zevenaar met een zelfbediening in bier en limonade. Omzet en assortiment groeiden voortdurend, zodat het pand naast de zuivelfabriek tenslotte te klein werd. Het nieuwe ge bouw, 2000 m2 groot op een terrein van 5000 m2 met nog eens een optie op 2500 m2, werd vorig jaar op 16 novem ber, na een bouwtijd van vier maanden, in gebruik geno men. Liegro is een zelfbedieningsgrossierderij, die zich met een assortiment van zo'n 4000 artikelen richt op de detailhandel in Zevenaar en omstreken. Zestig procent van de verkoop in levensmiddelen gaat naar de melkhandel. Verder heeft men afnemers onder de levensmiddelenzaken, kantines, grootverbruikers en horecabedrijven. Voor de leveringen aan de grote klanten beschikt Liegro over twee vrachtwa gens, die in de omliggende plaatsen en verder weg tot in Arnhem en Nijmegen de bezorging uitvoeren. Onder de afnemers bevinden zich vijftien winkelwagens, die door hun IVEKO-grossier bij hun start worden ingericht en daarna bevoorraad en begeleid. Directeur is de heer R. van Slageren, die tevens de leiding heeft van de zuivelfabriek. Hij becijfert de omzet voor het eerste jaar op 61/2 miljoen gulden, mikt voor het volgende jaar op tien miljoen en ziet een nog verdere stijging in het verschiet. De dagelijkse leiding van de groothandel, waar twaalf mensen werken, is in handen van de heer C. Wil- lemsen. Overzicht van het droge pakket. FILLER SNACKS Na een bouwtijd van vier maanden werd het nieuwe pand van Liegro te Zeve naar op 16 november '73 in gebruik genomen. De entree. Gedeelte van het natte pakket. 26

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 26