ding vatbaar is en dat er eventueel een competitiever band met andere scholen in gebracht kan worden. Dordrecht/Rotterdam. Even als vorig jaar won de Chris telijke School voor de De tailhandel in Rotterdam-Zuid in dit vierde competitiejaar op het gebied van etaleren de door Heineken beschikbaar Dordrecht. De majoretten bij slijterij Erasmus, Papendrecht, voerden de ranglijst aan. voor de maaksters van de etalage bij slijterij Bloem aan de Bergselaan. Voor de Dordtse school bleek, evenals vorig jaar, het inrichten van een etalage bij slijterij Erasmus in Papen drecht tot het winnen van de eerste prijs te leiden. De leerlingen, die onder moeilij ke omstandigheden bij slijte rij Aquilar in Dordrecht een uitstalling hadden gemaakt, wonnen de tweede prijs, ter wijl het in Zwijndrecht bij slijterij Van Pelt aan de Kort Voor Rotterdam kwamen de makers van de etalage bij Otto Jansen aan het Jacob van Campenplein voor de eerste prijs in aanmerking. Ook de tweede prijs viel bij een filiaal van Otto Jan sen, namelijk dat aan de Spi noza wegDe derde prijs was Rotterdam. Ook de tweede prijs in de Maasstad viel bij een Otto Jansen filiaal (Spinozaweg). werking toe voor een even tuele volgende activiteit. De prijsuitreiking voor wat de Christelijke Detailhan delsschool betreft vond op 13 maart plaats in de schooi. De eerste prijs viel hier toe aan de makers van de etala ge bij slijterij Mulders aan de Koningin Emmakade. Van de andere school waren en kele dagen tevoren vijftig leerlingen en twee leraren naar de brouwerij te Rotter dam gekomen voor de prijs uitreiking. De bij de firma Zondag, Hobbemastraat, ge maakte etalage verwierf in deze groep de eerste prijs. Het geheel is van dien aard geworden, dat volgend jaar deze activiteit voor uitbrei- Rotterdam. De hoogste ogen gooide het werkstuk bij Otto Jansen, Jacob van Campenplein. gestelde wisselbeker. Op 19 februari waren door leerlin gen van genoemde school en die van de Gemeentelijke Economische School in Dor drecht in totaal 47 etalages gemaakt bij slijters in Rotter dam en Dordrecht en omge ving. Ook voor deze wed strijd was als thema Heine ken Carnaval gekozen. Bij de jurering op 20 en 21 fe bruari bleek dat de beste werkstukken zeker als pro fessionele etalages gekwa lificeerd mochten worden. 20

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 20