v Omzet- mogelijkheden Voor de Hengelaar en de watersporter 4~ Een apart hoofdstuk vormt de recreatiesport, waaronder wordt verstaan alle niet-geor- ganiseerde sporten. Een mooi voorbeeld van een op grote schaal beoefende recreatie sport is het hengelen op zee. Verder zijn er natuurlijk de meer dan een miljoen henge laars, die hun stekkie aan een van de vele binnenwateren hebben. En wat denkt u van het paardrijden, dat de laatste jaren een geweldige vlucht genomen heeft en dat in zijn „bakermat", de manege, in vele gevallen een verkoop punt heeft. in de omzet van bier en (fris)- dranken? Vooropstaat het gegeven dat enerzijds het te besteden re creatiebudget nog steeds groeit en dat anderzijds de vakantie-/weekendganger in zijn vrije tijd de gulden(s) ge makkelijker „de vrije loop laat". Dan is er de ondersteuning, Wat zijn nu de mogelijkheden voor de handel om in het hoogseizoen-van-de-recreatie door extra verkoop zelf ook een hoogseizoen te scheppen In het uitgebreide drankenassorti ment van ons concern bevinden zich enkele produkten, die als het ware speciaal voor de recreatiemarkt ge maakt zijn. Dank zij de zakflacons (inhoud 200 gram) met de Hoppe produkten ion- ge jenever, oude jenever, vieux en citroenjenever behoeft de hengelaar onder geen omstandigheden zijn fa voriete drankje te missen. Genoemde produkten in zakflacons zijn ook onder het merk Hulstkamp verkrijgbaar. Wie aan watersport denkt, denkt aan Beerenburg, een artikel waarvan de omzet op het ogenblik een geweldige vlucht neemt. In 1973 werd ongeveer 3 miljoen liter Beerenburg op de Nederlandse markt verkocht, een stijging ten opzichte van het jaar daarvoor van 50 pro cent! De Gedistilleerd Groep Nederland brengt twee merken Beerenburg op de markt. Een uitzonderlijk goede Beeren burg onder het merk Bokma, in de bekende vierkante literfles. Alcohol gehalte 30 Een heerlijke Beerenburg van Hoppe, eveneens een liter. Alcohol gehalte 30 Beerenburg dankt zijn opkomst aan de watersporter, die dit produkt een bijzonder warm hart toedraagt. Bijna elk pleziervaartuig heeft tegenwoor dig Beerenburg aan boord. Tot 30 juni a.s. loopt voor Bokma Beerenburg een actie, die zal worden ondersteund met posters, toonbank displays met 8 miniaturen, opvallen de raamstrips en wikkelpapier. Belangrijk voor de recreatiemarkt is natuurlijk ook de longdrink van het Nederlands gedistilleerd, waarvan met name Bessenjenever een zeer bij zondere exponent is. Lekker drinken wat je lekker vindt, bijvoorbeeld Coebergh Bessenjene ver met Seven Up of met Royal Club Tonic. Uit de wijnsector zouden wij vooral met het oog op barbecueavonden, die veelal op recreatieterreinen wor den georganiseerd, willen noemen de Rosé-wijnen. Onze wijnhandel Reuchlin voert hierin een geweldig assortiment, te weten: Rosé Pierre Baptiste, Sibon Rosé, een droge Rosé uit Corsica, Fiume Secco Rosé, een viertal Rosé-wijnen uit het meest bekende Rosé-gebied An- jou, en last but not least een uit Por tugal afkomstige Rosé, genaamd Trovador Rosé, ons paradepaard je uit het wijnassortiment. (vrije) die Heineken in de divei^"va^c recreatie-markt-sectoren ge aan de verkoop van zijn pi dukten. Steun in de vorm v reclame, acties, gerichte at viteiten zoals de verspreidi van het boekje „Meer plez met Heineken op de ca I ping"; steun ook in de voi van bezoeken aan de ka peerbedrijven door onze vi koopadviseurs, die de ondjj nemers met raad en daad zijde staan. t 14

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 14