te- NEDERLAND :en Veel belangstelling was er voor de nieuwe bier- kraan, hier gedemonstreerd door onze heer Kor- ieS poraal. De Whitbread-produkten stonden sa men met Amstel Gold en Van Vollen- hoven's Stout stijlvol in een aantal vi trines opgesteld, waarnaast ruimte ge schapen was voor een zakelijk ge sprek. Tussen de beide laatstgenoemde onderdelen in had ons bouwbureau zijn plaats gekregen. In een rustige sfeer kon de afnemer met onze mede werkers de mogelijkheden van ver bouwing van zijn reeds bestaande zaak of de inrichting van een nieuw te stich ten bedrijf bespreken. Voor onze afnemers van Heineken en Amstel bier waren naast de entree sfeervolle ruimten met zitjes ingericht. Ook hier was van een bijna permanen te bezetting sprake In de overige afdelingen, de Engelse pub, en niet te vergeten de biertuin met het reeds vertrouwde orgel was het als vanouds een gezellige drukte. Een andere primeur-van-de-laatste-tijd, waarnaar veel interesse uitging, was de Bistro wijn. De kwaliteit van onze sherries was voor velen aanleiding de kennismaking met deze aperitieven aan te gaan of te hernieuwen. Voor wat de verkoop van gedistilleerd en wijn betreft kan worden vastgesteld dat vroegere beurs- resultaten verre waren overtroffen. Ook onze Vrumona-produkten profi teerden ten volle van de hun toege meten ruimte, waarin de flessenauto- maten ruim vertegenwoordigd waren. Ook hier viel een stijgende lijn in de verkooporders te noteren. Voor biertechnische zaken was ook nu weer een aparte ruimte ingericht. Het vele researchwerk, dat in de afgelopen jaren werd verricht, had ertoe geleid dat gedemonstreerd kon worden met een nieuwe tapkraan. Verder konden de bezoekers kennisnemen van het nieuwste materiaal op het gebied van koelingen, tapinstallaties, spoel- en lekbakken. De biertuin, als vanouds een gezellige drukte. kon men via een brede straat de overige af delingen bereiken "AMSTH

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 9