Heineken op de Horeca va 1974 Amsterdam, 7 tot en met 10 januari. Ondanks de energie crisis was de belangstelling voor de 18e Horecava bijzonder groot, zij het dat het aantal bezoekers van het topjaar 1973 niet bereikt werd. Van de ruim 58.000 branchegenoten mochten wij ongeveer een derde in onze concernstand ver welkomen. Zoals ieder jaar stelt Heineken zich op de Horecava ten doel de zakelijke banden te verstevigen en zich met zijn dien stenpakket en een aantal nieuwe produkten aan zijn afne mers te presenteren. Ook rekent Heineken het zich tot een voorrecht eenmaal per jaar de gastheer van zijn afnemers te kunnen wezen. Het front en de entree in de Europahal. De Heineken bierafdeling. Evenals de laatste jaren gebruikelijk is, waren onder het Heineken dak alle concernprodukten en een aantal dien sten verenigd. De stand zelf was ten opzichte van vorig jaar duidelijk gewij zigd. Mede doordat onze totale pre sentatie belangrijk was uitgebreid de stand besloeg een oppervlakte van 1.000 m2 was de Noordhal (voor het eerst) bij het Horecavagebeuren betrokken. De entree van onze stand en een van de bierafdelingen bevon den zich in de Europahal. Vandaaruit kon men via een brede straat de ove rige in de Noordhal gelegen af delingen bereiken. In verband met de grootte van stand en bemanning was naast de entree een receptie ingericht Ondanks het grote aantal aanwezige medewerkers was men door de grote drukte soms nauwelijks in staat alle relaties te ontvangen. De reacties op onze presentatie in zijn geheel waren zeer positief. Voor een belangrijk deel was dit te danken aan de indeling van de stand, bij de opzet waarvan was zorggedragen, dat ieder onderdeel van het concern de volle aandacht kreeg Ook over de commerciële resultaten kunnen wij zeer tevreden zijn. De presentatie van de onlangs met zo veel succes geïntroduceerde Jonge Vodka van Bokma trok grote belangstelling. Evenals de andere Bokma-produkten is nu ook de Jonge Vodka in de ronde literfles verkrijgbaar. Voor de Hoppe-produkten mochten onze medewerkers belangrijke orders niet alleen van bestaande relaties maar ook van nieuwe afnemers note ren. Ook in de afdeling gedistilleerd was van een bijna permanente bezetting sprake. 4

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 8