Bezoek A&O-groep Finale Nationale Biertapwedstrijden Evenals voorgaande jaren is ook dit keer tijdens de finale van de Nationale Biertapwedstrijden 1973 met veel verve en vakmanschap getapt en geserveerd in de strijd om de hoogste titels. Nederlands kampioen bij de eenmanszaken werd, na een als immer spannende eindronde, mejuffrouw T. Simons van café-restaurant De Dreef in Heythuizen. De verdeling van de hoogste titels bleek een geheel Limburg se aangelegenheid toen de kampioenen bij de teams be kend werden: de heren J. J. R. Nijsen en W. A. C. Verbiest van hotel De la Station in Roermond. De wedstrijden wer den op woensdag 9 januari jl. gehouden in de Congreszaal van het RAI-complex. Enkele prijswinnaars met in hun mid den mej. Simons en naast haar, met opgeheven armen, de heren Nijsen en Verbiest. Mej. Simons uit haar vreugde over het behalen van het kampioenschap. Overzicht van wedstrijden. de zaal tijdens de foto, ook voor de heer C. Groenewegen (directeur A O Nederland) geen eenvoudige opgave bleek. Gezien het enthousiasme van alle aanwezigen mag verwacht worden, dat de uitgestippelde verkoopplannen goede re sultaten zullen opleveren. Gasten en gastheren tijdens het aperitief in de Gijsbreghtkelder te Amsterdam. Op dinsdag 29 januari j.l. ontvingen wij op onze vestiging aan de Mauritskade de leden van de Markomgroep van de A O-organisatie voor een werkbezoek. Naast het bespre ken en ontwikkelen van de verkoopplannen voor Heineken en Amstel bier werd ook nog tijd gevonden om het tappen van een goed glas bier te beoefenen, hetgeen, getuige de Een goed glas bier tappen geen gemakkelijke opgave. 26

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 30