FRUTO - HEINEKEN We gaan naar München! Wnt-k#»"* De overhandiging van een van de tv-toestellen door onze vertegenwoordiger, de heer H. J. Hamer, aan mevrouw en de heer J. Agterberg. Geheel rechts op de foto de heer A. Vredendaal, directeur Ufic Utrecht. Naast hem de heer J. van 't Hof, district verkoopleider Heineken. Op de voorgrond rechts Pamela, het dochtertje van de heer en mevrouw Agterberg. De trekking door de heer D. Stroober, waarnemend directeur van Fruto Nederland, die was vergezeld van de heer J. A. van Vliet (rechts). De heer A. van Son houdt de „prijzenpot" vast. Begin januari werd de trekking verricht van een bijzonder goed geslaagde actie met Heineken bier bij Fruto, waaraan 22 groothandelsbedrijven deelnamen. De hoofdprijzen, twee draagbare tv's kwamen terecht bij Fruto-leden in Utrecht en Hulst. De afgedrukte foto's geven een beeld van de trekking, alsmede van de uitreiking van een van de hoofdprijzen. Heineken; Deze kreet is werkelijkheid geworden voor de heer en mevrouw R. de Waal uit Rotterdam. Zij wonnen namelijk de hoofdprijs, bestaande uit een bezoek aan de eindronde van het Wereldkam pioenschap Voetbal 1974, in een grote verkoopactie, die in september en ok tober door Végé werd georganiseerd met Heineken. Boven het succes voor de heer en mevrouw De Waal en de overige prijs winnaars staan echter de verkoopre sultaten, die door de actie bijzonder goed waren. Op de foto de uitreiking van de hoofd prijs. De heer C. J. M. Verhoeff (rechts), directeur Ver- hoeff's Handelmaatschappij te Rotterdam, overhan digde de hoofdprijs aan de heer De Waal. In het midden mevrouw De Waal en de heer P. Riemslag, hoofd Verkoopbevordering Heineken.

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 23