Activiteiten vaneen groothandel Onder deze afnemers bevinden zich de vijftien eigen filialen. Naast de directe verkoop ontwikkelt Albada Jelgersma nog vele andere activiteiten zoals het zoeken naar nieuwe afzetpun ten en het vervolgens bouwen en inrichten van de betrokken super markt; de wekelijkse reclame (folder); het reclamepakket, een service waarvoor de zeven man ster ke winkelverzorgingsdienst garant staat; een driemaandelijks rapport van de eigen bedrijfseconomische dienst (eveneens zeven man sterk), dat een compleet financieel overzicht geeft; cursussen, geschreven gegeven en begeleid door eigen medewer kers. Verwachtingen De gezamenlijke omzet van de drie werkmaatschappijen bedraagt ruim 118 miljoen gulden. De groothandel in Breda levert daarvan met ongeveer 76 miljoen het leeuwedeel, terwijl Delta Supermarkten B.V. 27 miljoen en Ka per Supercentrum B.V. ongeveer 15 miljoen bijdragen. Onder normale omstandigheden zal de groei van deze onderneming zich zeker blijven voortzetten. Binnen niet al te lange tijd zal dan een nieuw bedrijfs pand nodig zijn voor de Bredase ves tiging. De plannen daarvoor liggen al gereed. Een van de paden tussen de stellingen. Gedeelte van de buikopslag bier en frisdranken. ruim 4.000 bezit, vervoerd. Op het terrein in Breda zijn voor de produktgroepen vers vlees en agf aparte afdelingen ingericht. In het ma gazijn bevinden zich drie diepvriescel len, een koelcel en een droogcel. De grossierderij in Breda heeft 120 af nemers, die zijn te verdelen in: 29 supermarkten met ambachtelijke slagerij; 19 supermarkten met voorverpakt vers vlees; 63 zelfbedieningszaken; 9 bedieningswinkels. Kijkje bij het gereedzetten van de bestellingen. 18

Heineken - Tap en Schap | 1974 | | pagina 22