BOKMA JONGE airbkfl ^ge vo0/ en dus veel jonge consu menten vooral drinken uit gezel ligheid. In hun behoefte om eens iets anders te drinken is de uit gesproken smaak van veel be staande produkten dikwijls een bezwaar. Door het neutrale karakter van Vodka blijft de oorspronkelijke smaak van de fris- of vruchten drank, waarmee gemixed wordt, herkenbaar. Bokma Jonge Vodka is een ras echte Vodka die aan de eisen van vooral jonge mensen vol doet; de naam Bokma staat ga rant voor de allerbeste kwali teit I Voor de korting is het interes sant te weten dat Bokma Jonge Vodka gecombineerd met jonge/ oude Bokma jenever ingekocht kan worden. Ook de prijs voor de consument, 10,75, is aan lokkelijk. Aan de introductie van de Bokma Jonge Vodka is een ade quate distributie voorafgegaan, waarbij in enkele weken tijds de gehele handel werd bevoorraad. Daarna volgde de start van een enorme reclamecampagne, via welke het nieuwe Bokma produkt zich aan de consument presen teerde. Het begon met een forse 2/3 pa gina advertentie met kleur in bijna alle grote nationale en regionale dagbladen. Tot het eind van het jaar zal regelmatig geadverteerd worden. Op 1 november verscheen Bokma Jonge Vodka voor het eerst op de televisie. Ook in de cember zal deze tv-spot min stens twee keer per week ver toond worden. Natuurlijk is er ook het nodige winkelmateriaal raambiljetten, toonbankstandaards en derge lijke beschikbaar. Mede dankzij de inzet van alle betrokken verkoopmedewerkers is de introductie van de jongste Bokma-loot bijzonder voorspoe dig verlopen. Gezien de eerste resultaten mag zelfs van een be langrijk succes op dit gebied ge sproken worden. De verdere groei van het nieuwe produkt zal ondersteund worden door twee doorslaggevende ar gumenten: De kwaliteit en de smaak van de nieuwe Neder landse borrel BOKMA JONGE VODKA De toonbankstandaard, een van de onderdelen van het p.o.s.-materiaal. NIEUW 'n Wereldprimeur 3

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 3