Allerlei Het Museumplein was op 4 oktober in een kleine dierentuin herscha pen. er om ging de aanwezige dieren zo goed mogelijk na te tekenen. Vooral de jeugd kon zich hierin uit leven. Bij de aanwezige dieren waren ook de paar den van de Heineken bier wagen. 250 Heineken euro kratten dienden als zitge legenheid In het kader van de vijf enzestigste verjaardag van de Koninklijke Nederland se Vereniging voor lucht vaart vond op 22 septem ber op het vliegveld Teriet de dag der luchtsporten Op Dierendag, 4 oktober, was het Museumplein te Amsterdam herschapen in een vrolijke beestenmarkt. Voor een ieder was door het Vincent van Goghmu- seum een tekenwedstrijd georganiseerd, waarbij het Gek van Amstel en wielrennen op Dierendag: William van der Meer uit Geleen. plaats. Diverse demonstra ties zweefvliegen, ballon vaart, parachutespringen en dergelijke wisselden het feestelijke programma af. Het Pepsi-parateam, waar over we in deze rubriek al eerder spraken (zie vorige Ondanks het slechte weer vond het Heineken bier gretige aftrek (dag der luchtsporten). nummers) was ook in het programma opgenomen. In marktkraampjes en een lui- felstand was volop Heine ken bier en aan frisdran ken Pepsi-Cola en SiSi verkrijgbaar. Internationaal Biljart toer nooi in het Frans Otten- stadion in Amsterdam op j 27, 28 en 29 september. Diverse Europese groot heden zoals Jan Doggen, Rini van Bracht, Raymond Ceulemans, Ludo Dielis, Johann Schertz en Dieter I Muller kwamen aan het groene laken. Onze deel name bestond uit prijzen, een advertentie in het pro grammaboekje, paaltjes en koordafzetting rond de bil jarten. De reclame was voor het Amstelmerk. Ook de televisie wijdde enige aandacht aan dit ge beuren. De Heineken Nationale Hengeiwedstrijd, dit jaar voor de tiende maal ge houden, werd in Nieuws allerlei" van het vorige nummer reeds onder uw aandacht gebracht. Wij plaatsen hierbij nog een overzichtsfoto van de stille strijd, met op de voor grond de winnaar. Heineken (10e) Nationale Hengei wedstrijd. Rugby schijnt dé sport van de toekomst te worden zeggen de insiders. Op 20 oktober kon een veel- 22

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 22