Allerlei r ESm 1 IjOLSTHMTj] iBUiza©» frisdranken, een vraag waaraan de bemanning van onze zes luifelbars (vier voor Heineken bier en twee voor Seven-Up, Pepsi-Cola en SiSi) maar op de foto wordt rondge draaid door (op de voor grond) de heer F. Kuil, een van onze horeca-relaties en organisator van dit Breugheliaanse feest. De jaarlijkse wielerweek in Sittard was een prach tige gelegenheid om com mercieel op in te haken. Aldus gebeurde in de su permarkt van Albert Heijn in Sittard, waar gedurende een week een volledig in wielersfeer gebrachte dis play een extra stimulans aan de verkoop van Am- stel bier gegeven heeft. Wielerdisplay in Sittard. Vlaardingen 700 jaar stad: Over zicht van de Breugheliaanse Jaar markt. Het schaatscentrum de Uithof in Den Haag was de plaats, waar 22 sep tember de landelijke finale hardrijden op de rol schaats verreden werd voor de jeugd van 6-13 jaar. Dit ging onder de vlag van ESMI (rolschaat sen) en Pepsi-Cola. Een aantal bekende groothe den op de schaats was gekomen om extra luister aan dit gebeuren te geven, zoals Atje Keulen-Deelstra (links op de foto), Jappie van Dijk, Jan Derksen, Jan Bazen en Jos Valentijn. Cees Verkerk was starter en tevens speaker bij de wedstrijden. Als extra at tractie kwamen deze profs nog uit in een onderlinge wedstrijd, natuurlijk op de rolschaats. De Breugheliaanse Jaar markt was een van de hoogtepunten in de reeks festiviteiten die de afge lopen maanden ter gele genheid van „Vlaardingen 700 jaar stad" zijn gehou den. Onder stralende weers omstandigheden verdron gen zich zaterdag 15 sep tember duizenden Vlaar- dingers rond de verschil lende kraampjes. Mede dankzij de zomerse tempe ratuur was er overweldi gende vraag naar bier en nauwelijks kon voldoen. Absolute topper voor wat de belangstelling betreft was de os aan het spit, die Os aan het spit. De trotse prijswinnaartjes op het schavot geflankeerd door Atje en Cees. 21

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 21