-ncrival opf ■kOudenb; Consul Britse werk Bril in": 'n O'bosci i\ot Britse idenboscr Evenementen Bogd» vere"»&~ I ViociwWb 'Aquarellen, li Uitmuntend kunstenaar ""OS en etsen\^ts aandeel. Een van de markantste vragen op de eerste persconferen tie luidde dan ook: ,,Hoe komt het dat een commercieel iemand cultu rele elementen in de organisatie opneemt?" Kessels antwoord: „We moeten niet enkel aan de commercie denken als we een plaats als Oudenbosch promoten. Door ook op cultureel gebied iets te brengen, verbeteren we de image van de handel." De gemeente, die ongeveer 12.000 inwoners telt, maakt de laatste ja ren een stormachtige groei door. Opvallend is het grote aantal Enkele van de vele krantekoppen van de Britse week. (5.000) scholieren. Twee maal is het koepelstadje (door Kessel zo ge noemd naar de twee kerkkoepels, die het silhouet van Oudenbosch beheersen) op de buitenlandse toer geweest. Het is alle betrokkenen bijzonder goed bevallen. Of er nog meer manifestaties komen? We twijfelen er niet aan. Zeker niet zo lang Kessel grossiert in evenemen ten! Enige tijd geleden zijn wij begonnen met de rubriek 'Dit is zijn hobby', waarin wij de schijnwerper richten op een van onze relaties die een interessante liefhebberij heeft. Wij hopen dat deze vierde afleve ring door nog vele gevolgd zal worden. Voor tips houdt de redactie zich gaarne aanbevolen. Een greep uit het programma van de Franse en de Britse week laat zien dat er op aller lei gebied voor iedereen, jong en oud, iets viel te bele ven. Exposities van een plaatse lijke, Frans georienteerde en van een Engelse kun stenaar Korenconcerten (vier koren in '72 en elf in '73) Franse mis en orgelconcert in de basiliek Filmdocumentaties voor de lagere scholen Folkloristische groep uit Wales Optreden van twee onver valste Engelse bobbies Kleurwedstrijden voor de jeugd Concert door verschillende harmonieën tezamen Wedstrijd voor boerenka- pellen Rugbywedstrijd Jeu de boules voor bejaar den Wielerwedstrijd op interna tionaal niveau (plaatselijke wielerbaan) Autorally Dubbeldekker als gratis taxi Old-timers Optreden van Heineken T- Ford, Bierkoets en Fanfare Braderie (40 tot 50.000 be zoekers). Kosten: Franse week ƒ100.000, Britse week 120.000, De Heineken Fanfare met op de achtergrond de basiliek, een van de twee koepelkerken van Oudenbosch. 19

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 19