Fa. A. Kessels Zn., Oudenbosch voorzien van kogelvrij glas en een alarminstallatie die met de knie in werking gesteld kan worden. De cassiè- res hebben elk de beschikking over een volautomatische Sweda computerinstallatie, die in de toekomst de moge lijkheid biedt voor toepassing van optische lezers. In de nieuwe vestiging zijn in totaal vijftien mensen werkzaam. Bedrijfsleider is de heer J. de Laat. De in richting en de overige voorzieningen kwamen tot stand onder leiding van de heer H. J. Hendriks, hoofd project ontwikkeling van Kraan Van Kuyk B V. Het hoofdkan toor van deze onderneming is gevestigd in Veenendaal. Daar wordt tevens een traditionele bedieningsgroothan del geëxploiteerd evenals in Medemblik. In Apeldoorn bevind zich nog een zb-groothandel, ter wijl plannen voor een derde zelfbedieningsbedrijf binnen afzienbare tijd gerealiseerd zullen worden. kele maanden geleden, dat het magazijn een flinke uit breiding (van 900 naar 1500 m2) onderging. Aan grond is in totaal 5.000 m2 beschikbaar, zodat er zo nodig ver der uitgebreid kan worden. Het verzorgingsgebied van deze levensmiddelengroot- llfSSElSG Het pand van de Fa. Kessels Zn. Rechts de recente uitbreiding. Kijkje in het oude gedeelte van het magazijn. Tot de kleine groep van groothandelsbedrijven, die op een zekere historie kunnen terugzien, behoort zeker de Fa. A. Kessels Zn in Oudenbosch. Zeventig jaar gele den stichtte grootvader A. Kessels een grossierderij, die werd ondergebracht in een pand, waarin vroeger een kleine brouwerij gevestigd was geweest. De zaak werd voortgezet door zoon C. Kessels, die weer werd opge volgd door kleinzoon A. P. P. M. Kessel (zonder s, een fout in de gemeenteadministratie). Deze zwaait nu de scepter in het bedrijf dat elf jaar geleden van de „brou werij" verhuisde naar een nieuw pand, dat op den duur ook weer te klein werd. Onder nieuw dak betekende en- handel (die is aangesloten bij de Klimop-organisatie) ligt zowel rondom Oudenbosch als in de omgeving van Dor drecht, waar enige tijd geleden een rayon werd overge nomen. Voor de afleveringen aan de vele afnemers heeft de firma drie vrachtwagens op de weg. Voor het trans port in en rond het magazijn beschikt men over een hef truck. Met twaalf personeelsleden en, indien nodig, bij gestaan door zijn vrouw en een van zijn zoons, runt de heer Kessel zijn bedrijf dat twaalf uur per dag geopend is. Servicegrossier zou men het kunnen noemen, aldus de heer Kessel, die ook buiten zijn groothandel vele ac tiviteiten (zie pagina 18 en 19) ontplooit. In de uitbreiding is voornamelijk het „natte pakket" ondergebracht. Doorkijk van nieuw naar oud 17

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 17