De drie grote, elektrische roldeuren (die reeds aanwe zig waren) staan borg voor een probleemloze ontvangst van de goederen. Het magazijn zelf is 2300 m2 groot. Brede aanvoerpaden, keurig ingerichte stellingen, overzichtelijke uitstallingen, duidelijke verwijzingen en een juweel van een diepvries- en vleeswarenafdeling vormen samen niet alleen het visitekaartje van het bedrijf, maar geven ook een indruk van wat een goede zb-groothandel wil zijn: de zaak waar de detaillist op zijn beurt graag komt „winkelen". Voor een snelle afrekening maakt men bij Van Boom Ede B V. gebruik van het ponskaartensysteem, waarbij de door de afnemer tegelijk met de artikelen verzamelde ponskaar ten door de IBM 444 apparatuur in de check out prompt tot een overzichtelijke factuur worden bewerkt. Boven de check out en de slijterij bevinden zich op de entresol de kantoren en de kleine kantine. De bemanning van de nieuwe zb-groothandel wordt ge- overzichtelijke uitstallingen. Overzicht van een gedeelte van het magazijn. juweel van een diepvries- en vleeswarenafdeling. vormd door een team van dertien mensen, aangevoerd door de heer P. van de Bunt, bedrijfsleider en de heer H. Robbertsen, die verantwoordelijk is voor de ad ministratie. De eerste reacties van de zijde van de afne mers worden door de bedrijfsleiding als zeer positief omschreven. Deze wijst verder op de gunstige ligging van de nieuwe vestiging. In de wijde omgeving bevindt zich geen zb-groothandel met zo'n breed assortiment (bijna 7000 artikelen). Onder de afnemers bevinden zich vele horecabedrijven en campings. Tot de Van Boomgroep behoren verder D. van Boom B.V. te Utrecht. Agros-Van Boom B.V. in Amersfoort en Van Boom Noord B.V. met vestigingen in Hoogeveen en Steenwijk. Voor 1973 is de totale omzet van de groep geraamd op 65 miljoen gulden. Brede paden 15

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 15