Vrumona .«mm taan BEURZEN De maanden september en oktober gaven weer vele beursactiviteiten te zien, aan een aantal waarvan door ons met verschillende produkten werd deelgenomen. Een belangrijke, regionale handelsbeurs was die van TIP-grossier Cok in Kapelle (17, 18 en 19 september). Onze stand was uitgevoerd in de vorm van een (bier)burcht, die werd „onder steund' door enkele grote Heineken en Amstel displays. Tegen deze achtergrond, die was ver sierd met reclamemateriaal en enkele prijzen voor te voeren acties, speelden zich vele vrucht bare verkoopgesprekken af. In de Marijkehal van het Jaarbeurscomplex te Utrecht vond op 2, 3 en 4 oktober de Automa- tenbeurs 1973 plaats. Op deze zeer gerichte vakbeurs presenteerde ons bedrijf zich als specialist in frisdranken met een optimale ser vice op het gebied van de automaten daarvoor. De belangstelling voor de verstrekking van voedsel, dranken en andere produkten via auto maten neemt nog steeds toe. Kwalitatief was het bezoek ook dit jaar weer bijzonder hoog. Rotterdam. De Femina, die van 5 tot en met 16 oktober in het Ahoy-complex werd gehouden, trok dit jaar ver over de honderdduizend be zoekers. Op deze bekende consumentenbeurs is onze stand (Heineken bier) voor zeer velen een vast rustpunt geworden, waar het drinken van een Heineken, het kopen van reclameartike len en het meespelen in de biergo tot welhaast vertrouwde beursgewoonten zijn geworden. Ook onze concernpresentatie op de Horeca vakbeurs in Tilburg (Stadssporthal, 8 tot en met 11 oktober) trok zeer vele bezoekers. Niet al leen werden oude banden verstevigd, maar ook nieuwe contacten gelegd. De verkoopgesprek ken resulteerden in een groot aantal orders voor frisdranken en gedistilleerd. In laatstge noemde sector voerden de Hoppe produkten, met name de jonge jenever en de vieux, de ranglijst aan. Gesproken kan worden van een geslaagde beurs, waaraan onze deelneming voor herhaling vatbaar is. De IVEKO organiseerde op 10 oktober in de Groenoordhal te Leiden een eendaagse beurs, die door een groot aantal leden, afkomstig uit het gehele land, werd bezocht. Wij waren hier vertegenwoordigd met een gecombineerde bier en frisdrankenstand, die op sommige ogenblik ken nauwelijks groot genoeg was om de vele relaties te ontvangen. Roor^ PRUS HQNEKEl* Boven: De bierburcht op de beurs van Cok-Kapelle. Rechts: Overzicht van onze stand op de Automatenbeurs. Onder: Het motto van onze stand op de Automaten- beurs was: Frisdrankenexpert Vrumona lest ook de grootste groepsdorst. H Rechts: Femina 1973. Het Heineken huis, een vast rust punt voor de dorstige en ver moeide bezoeker. Links: ,,Ja, graag op de foto, maar dan mèt koetsiersglas en bierpul!"

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 10