r Bokbier Bij het verschijnen van deze editie is de voorverkoop van Bokbier in de groothandelssector zojuist begonnen. Die u in staat stelt, met de wetenschap van onze hier boven geschetste verkoopondersteuning, straks bij uw afnemers aan te kondigen: „Binnenkort in ons magazijn Bokbier!" Binnenkort in dit theater. is de bekende aankondiging in de bioscoop- en toneelwereld, waarmee de aandacht wordt gevestigd op komende films of theaterspektakels. Meestal gaat het daarbij om een nieuw, nog niet eerder vertoond produkt, waarvan de bezoekers aan de hand van enkele fraaie foto's alvast een kleine proeve krijgen voorgeschoteld. Binnenkort in uw magazijn Bokbier. Geen nieuw produkt, maar een reprise. Een herhaling echter waar van het succes verzekerd is. Denkt u alleen al eens aan de stormachtige ontvangst die het Bokbier vorig jaar ten deel is gevallen. Bokbier, een produkt met traditie. Het donkere, pittige gerstenat, ook wel eens de wijn onder de bieren ge noemd. Elk jaar weer wordt door de fijnproevers uitge zien naar de komst van dit speciaal voor de wintermaan den gebrouwen bier. Ook in de komende maanden zal de „jaarlijkse terug keer van de Bok" overal in den lande volop in de belang stelling staan. Gedurende de maanden november en december zal de verkoop aan zowel het kleinbedrijf als de consument op talloze manieren en plaatsen onder steund worden: P.O.S.-materiaal In november worden tienduizenden raamstroken, -biljetten, krattenkaar- ten, affiches en honderdduizenden bierviltjes verspreid. Acht weken lang zullen via Hilver sum III speciale Bokbierboodschap- pen worden uitgezonden. Deze rijdende reclame, spandoeken op de achterzijde van vracht wagens, wordt na de succesvolle introductie vorig jaar zeker gepro longeerd. Kleine annonces op de voorpagina van ochtendbladen en artikelen, reportages en dergelijke in plaat selijke en regionale kranten zullen hun uitwerking niet missen. In vooraanstaande horeca- en slij tersvakbladen zal in november een opvallende reclame worden opge nomen. Bokkenwagens Tijdens de campagne zal, evenals vorig jaar, een aantal tot Bokken wagens getransformeerde voertui gen van onze Reclamedienst de mare van de terugkeer van de Bok tot in de uithoeken van ons land uitdragen. Radioreclame Spandoeken Kranten Vakbladen 7

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 7