Hei Allerlei enteKeil oor auto- De Bierkoets maakt zijn entree op het terrein van het concours hippi- que in Haarlem. Tijdens de Britse week heeft het Brabantse Ouden bosch van 14 tot en met 22 september volop in het teken gestaan van Enge land en het door ons ge voerde Brewmaster bier van Whitbread. Nagenoeg alle winkels, onverschillig uit welke branche, namen deel met de verkoop van en/of reclame voor Brew master. Ook de jeugd was, door middel van een kleur- wedstrijd, bij het gebeuren betrokken. Allerlei evene menten, zoals een braderie, werden geopend door twee Engelse bobbies, terwijl het Britse element verder ver tegenwoordigd was in de vorm van een dubbeldeks bus, die Oudenbosch door kruiste. De sluitingsdag gaf onder andere het optreden te zien van de Heineken Fanfare uit 's-Hertogen- bosch. Enschede, 14e Internationale mara thon. mooie weer en het Heine ken bier toch bij elkaar een behoorlijke buit wisten te behalen. Aan het eind kre gen alle deelnemers een aardige herinnering aan dit eerste lustrum van dit jaar lijks terugkerend evene ment in de vorm van een Delftsblauwe pul met in scriptie namens Heineken uitgereikt. Op de achterpagina. Tij dens de Vlootschouw op 5 september in Rotterdam ging voor het eerst een ballon vanaf het water de lucht in. Heineken bier ging mee. In Haarlem was onder meer een concours hippique ge organiseerd ter gelegen heid van de Oranjefeesten op 5 september jl. De Hei neken Bierkoets was hier voor speciaal uitgereden met als charmante beman ning de Haarlemse Bloe menmeisjes op de bok. Bij aankomst op het helicop- terveld, waar het paarden- gebeuren zich af ging spe len, deelden zij bloemen uit aan de aanwezige toe schouwers. Even uitblazen tijdens de viswed strijd Pers tegen Parlement. Pers tegen Parlement. Op het Eurostrand in Valkens- waard hebben eind augus tus een groot aantal afge vaardigden van het Neder landse parlement en de pers elkaar op de werp hengel bekampt. Onder hen bevonden zich vele beken de politici en vertegen woordigers van de ver schillende nieuwsmedia, die geïnspireerd door het van 3 het nder jpsi- doe- Bij de Vlootfeesten in Den Oever speelde het Seven-Up amfibievoer tuig een grote rol. werden voorafgegaan door de rijdende ton. Langs het parcours hingen spandoe- (ken en stonden zes stands- 'met-verfrissingen opge steld. Ook de jurywagen op het keerpunt was in de Heineken kleuren getooid. raan erde men. ibie- i de <ust) deed chip. voor bliek de 31

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 31