MEDEDELING Bieromzet binnen boekjaar vijf miljoen hectoliter! Heineken INHOUD Het zal u bekend zijn dat Bokma B.V., Coebergh B.V. en de Schiedamse Molen B.V. al enige tijd tot één concern behoren. Zowel ten gerieve van onze afnemers als met het oog op grotere duidelijkheid in het beleid en de werkwijze van onze onderneming is besloten de binnenlandse ver koopactiviteiten van de hierboven genoemde onderne mingen per 1 oktober 1973 te bundelen in één organi satie, waarvan de naam zal luiden: GEDISTILLEERD GROEP NEDERLAND B.V. De Gedistilleerd Groep Nederland B.V. zal gevestigd zijn te Schiedam, Van Cleeffstraat 2-14, Postbus 205, alsmede Edisonstraat 20, Postbus 278 te Leeuwarden. Onze activiteiten inzake de verkoop van wijnen zullen voorlopig nog blijven geschieden onder de handelsnaam „De Schiedamse Molen", maar het factureren zal plaats vinden door de Gedistilleerd Groep Nederland B.V. De binnenlandse bieromzet van ons concern bereikte vorige maand een mijlpaal toen, drie weken vóór het verstrijken van het boekjaar, de vijfmiljoenste hectoliter werd afgeleverd. Dit laatste gebeurde op 11 september 1973 in Beverwijk, waar door ons agentschap B.V. v/h Fa. Wed. E. Veen deze vijfmiljoenste hectoliter bij een van zijn afnemers, café-restaurant Bellevue, met enig feestelijk vertoon werd thuisbezorgd. Een vrolijke stoet, bestaande uit de Variomaton, de Bierkoets en twee ver sierde vrachtwagens van de firma Veen, voorafgegaan door een geluidswagen en een politieauto, bracht de twee vaten naar de ingang van Bellevue. Daar werden, rechtstreeks uit de Variomaton, de eerste biertjes ge tapt. Bij dit gebeuren waren aanwezig de burgemeester van Beverwijk, de heer J. G. S. Bruinsma, de wethouder van openbare werken en recreatie, de heer A. Klomp, de heer en mevrouw Heinink van Bellevue en de ad- £3=35 LEVERT «5M HECTOUTeü Be Af IN BEVERWIJK junct-directeur van het agentschap, de heer W. van Straalen. De heer E. H. Veen kon wegens vakantie helaas niet bij het feest aanwezig zijn. Gewestelijk ver koopleider K. N. Tielkemeyer van Heineken overhandig de de burgemeester een verzilverde bierpul, terwijl de heren Heinink en Van Straalen elk een fraaie oorkonde ontvingen. Voor de ingang van Bellevue en ook binnen werd het bierfeest nog geruime tijd voortgezet. Mededeling 2 Bieromzet binnen boekjaar vijf miljoen hl 2 Vieux 3 Royal Club Bitter Lemon nu ook in de literfles 4 Binnenkort weer bokbier 6 Petrus, dé Boonekamp 8 Burnett's, original English gin 9 Het huis Louis Sipp 10 Marinette Maasbrug, drijvend winkel- en servicecentrum 12 Nu ook bowling in Den Bosch 14 Nationale Slijtersvakbeurs 1973 15 Jaarbeurs van Groningen 19 Barbecue-voorlichting bij Centra Onder nieuw dak C.H.I.O.-Rotterdam Leven in de bouwerij Nieuws allerlei Met de Heineken de lucht in Tap Schap is een tweemaandelijkse uitgave van Heineken Nederland B.V. Redactie/adres W. J. Bruggeman, Postbus 28, Amsterdam telefoon 020 - 70 24 12 19 20 23 24 28 32

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 2