fSffflfTWwaü ■I LEVEN INDE BOUWERIJ Een blik op de inrichting van de nieuwe Hof- grill, waar door de warme kleuren van tapijt en betimmering een gezellige sfeer is geschapen. enorme grillapparatuur centraal staat. Het grill-restaurant heeft een capa citeit gekregen voor 94 personen, inclusief de ruime zitgelegenheid aan de counter. Ook de entree van t Hof van Gelre, de hall met gar derobe, is verruimd, waarbij de toiletruimten de nodige vernieuwin gen hebben ondergaan. Een goede toepassing van enkele warme hoofdkleuren voor tapijt en betimmering, en een intieme ver lichting zorgen voor een sfeervol geheel. Voor het plafond en enkele wanden werd een decoratief, grof korrelig, donkerrood stucwerk toe gepast, hetgeen met de bruine be timmering van wanden en banken bijzonder fraai harmonieert. Het specifiek Engelse tapijt vormt tussen wanden en plafond een con trasterende schakel. Als wanddecoratie werd tevens ge bruik gemaakt van in panelen op genomen fotovergrotingen van Oud hollandse gravures met een voor stelling van diverse ambachten. Het buitenaanzicht van het pand na deze renovatie laat een fraaie strakke belijning zien, waardoor het zeker niet meer onopgemerkt kan blijven. De praktijk heeft inmiddels al be wezen, dat met deze vernieuwbouw een nieuwe toekomst voor 't Hof van Gelre is geopend. De strakke eenvoudige counter staat centraal. Het buitenaanzicht van 't Hof van Gelre maakte een weinig sfeervolle indruk, waarbij het eerder het ka rakter van een pensionbedrijf dan dat van een hotel-café-restaurant droeg. Ook de secondaire ruimten waren verouderd. Door de verbouwing werd het be staande café-restaurant vergroot; gekozen werd voor het type restau rant met counter, die direct verbon den is met de ruime, gedeeltelijk opengehouden keuken, waarin een Activiteiten van het Heineken bouwbureau. Inlichtingen bij de gewestelijke verkoopkantoren. 27

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 27