't Hof van Gelre A Oorspronkelijke Vest, opening 1 september 1972. B Uitbreiding na aankoop van dit perceel. 1. Hoofdingang met garderobe. 2. Dienst- en nooduitgangen. Nooduitgang belendend perceel. 4. Victorian Pub. 5. Pub buffet. 6. Communehoek. 7, Zithoek met open haard. 8. Bar-buffet. 9. Countergrill. 1( Eethoek. 11 Spoelkeuken. 12 Voorbereidingskeuken. 13. Spijzenliften. 14 Toilet dames. 15. Toilet heren. 16. Stationsplein. Op de eerste verdieping werd de grote zaal (100 m2) geheel in de stijl van De Vest (schoon metselwerk, eikehout, ruw stucwerk) gerenoveerd en voorzien van eigen bar-buffet, nooduitgang en dergelijke. Op de tweede verdieping bevinden zich de personeels ruimten, het kantoor en de aanvullende opslagruimten. De gevels werden zover de bestaande mogelijkheden dit toelieten, aangepast aan De Vest (eikehout, smeed werk) en de Victorian Pub (geslepen glas, contrasterend schilderwerk). Geconcludeerd mag worden, dat door restauratie van deze gevels in totaal ongeveer 25 meter front) het Sta tionsplein aanmerkelijk verfraaid is. 1 4» 't Hof van Gelre vóór de vernieuwbouw. Begin maart van dit jaar heeft 't Hof van Gelre te Epe een belangrijke vernieuwbouw (renovatie) onder gaan. Gelegen in een toeristische streek, leverde dit hotel-café-restaurant, dat voornamelijk op pensiongasten ingesteld was, alleen in het hoog seizoen een rendabele exploitatie. Het Bouwbureau werd gevraagd advies uit te brengen om het rom melige, verbrokkelde uiterlijk te moderniseren en de exploitatie mogelijkheden te vergroten. Het buitenaanzicht van 't Hof van Gelre na de renovatie; het uiterlijk is strakker geworden, de hoogteverschillen zijn genivelleerd. 26

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 26