nnirr^ Café-bar-grill De Vest fl rr II Eindhoven Activiteiten van het Heineken bouwbureau. je ziet het aan de eerlijke bakstenen muren, het rijke gobelin, de stoere eiken balken, het soepele leer van de royale banken, het fascinerende open haardvuur. Maar vooral de totale opvatting van sfeer, comfort en service geeft ,,De Vest" dat andere, wat nauwelijks te omschrijven is. Je moet het eerst zelf ervaren, om daarna te erkennen dat „De Vest" voldoet aan een behoefte. Voor het rustige zakengesprek, voor een snelle maar exguise plate-service, voor een gezellige avond met vrienden onder elkaar, voor een luchtig praatje aan de bar en een pittig hapje recht van de houtskool-grill. En evengoed voor de serieuze vergadering, de drukbezochte receptie, en het jaarfeestje met muziek. Voor al die verschillende wensen biedt ,,De Vest" alle mogelijke ruimte Zo luidt de tekst van de advertentie, waarmee dit nieuwe café-restaurant een jaar geleden in de publiciteit kwam. Een ingrijpende verbouwing van het voormalige Oranje hotel was hieraan voorafgegaan. Doel was het scheppen voor een bepaald publiek van een uitgaansgelegenheid, gebaseerd op het brengen van zeer goede kwaliteit door een originele presentatie in een rustieke sfeervolle omgeving; een en ander in het kader van een zo efficiënt mogelijke bedrijfsvoering. Resultaat was een bar/grill ruimte op de begane grond van 130 m2, die door op deling in bar, eetcounter met open grill en gezellige zit hoeken tegelijk openheid en beslotenheid biedt. Door het versmallen van de gevelopeningen en het aan brengen van glas in lood kreeg het daglicht geen kans de sfeer binnen te verstoren. De voorbereidingskeuken bevindt zich achter de open grill, die door middel van De zogenaamde communehoek, die door de inrichting ervan tot een gezellig samenzijn noodt. Een fraai hoekje aan het Stationsplein in Eindhoven vormen de twee pan den, waarin café-bar-grill De Vest en de Victorian Pub zijn ondergebracht. 24

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 24