Unigro n.v. 7. Gedeelte van de drankenhal met in- en uitgang. Van de vijf landelijke dis tributiecentra, waarover de VIVO-organisatie thans be schikt, is het nieuwe 8000 M2 grote pand van Unigro N.V. in Veenendaal veruit het grootst. In de nieuwe vestiging zijn de voormalige Unigro-be- drijven uit Veenendaal en Utrecht, respectievelijk vijftien en zes jaar oud en beide 4000 m2 groot, on dergebracht. In tegenstelling tot voor heen zijn er nu voldoende uitbreidingsmogelijkheden op een stuk grond van nog eens 8.000 m2. Het nieuwe magazijn be hoort tot de grootste op dit gebied in de provincie Utrecht, terwijl Unigro Veenendaal met een jaar omzet van 65 miljoen ook landelijk een behoorlijk woordje meespreekt. Die omzet wordt bereikt met in totaal 138 medewer kers, van wie acht verte genwoordigers en drie dis trictsleiders zich met de verkoop bezighouden. Voor het vervaardigen van folders en het interne druk werk beschikt men in Veenendaal over een eigen drukkerij. Het rollend materieel be staat uit acht trailers en vier vrachtwagens voor het transport van de orders- per-rolcontainer, nog eens vier vrachtauto's voor het vervoer van de agf-artike- len en vier koelwagens voor het bezorgen van de vleeswaren. De agf-afdeling is geves tigd op het veilingterrein Laagraven bij Utrecht, ter wijl de vleeswarencentrale en de diepvriesinstallatie zich in Schiedam bevinden. Het verzorgingsgebied om vat 't Gooi en het gebied rond Amsterdam, enkele streken in Zuid-Holland, de provincie Utrecht, een ge deelte van Gelderland en het noorden en oosten van Noord-brabant met een „uitschieter" in Noord limburg. De administratie is afge stemd op de computer in het nieuwe hoofdkantoor te Utrecht, dat binnenkort geopend wordt. Als bijzonderheid in het magazijn kan nog worden vermeld dat ook hier voor het sorteren van de lege emballage een speciale, el lipsvormige rollenbaan met een aparte aanvoerlijn staat opgesteld. 1. De indrukwekkende frontpartij. 1. De opslag van bier en frisdranken. 2. Een beeld van een der vele stellingen. 3. Ruime sortering non-foodartikelen. a?iP 9e'e9er,heid van de opening van de nieuwe Ven-vestiging in Alkmaar werd een kanskaartenactie met Heineken bier gehouden. De gelukkige winnaar, de heer M. Nuyens uit Limmen, krijgt de hoofdprijs aangeboden door de heer G. Ven (rechts). Tussen hen in de heer P. Hofman, districtsverkoopleider Heineken, geheel links de heer A. D. van Mourik, onze vertegenwoordiger. 5. Vooraanzicht van de nieuwe drankenhal in Rotterdam. 6. Verkoopbevorderende displays, óók bij de groothandel. 21

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 21