>n. Nederland B Heineken met bijzondere presentatie op Nationale Slijtersvakbeurs 1973 fAMSTtg HOPPT Amsterdam. Bijna vijfduizend bezoekers, vakgenoten en geïnteresseerden, bevolkten op 9 en 10 september de twee RAI-hallen waarin letterlijk alles wat er in de slijters branche anno 1973 te koop is in een grote verscheiden heid van stands gepresenteerd werd. Het was voor de zesde maal dat de Nationale Slijtersvakbeurs gehouden werd en opnieuw bleek na afloop het aantal bezoekers groter te zijn geweest dan het voorafgaande jaar. Een verheugend verschijnsel. De ingang van de Heineken slijterij met de merkenboom. Beursbeeld op de tweede dag. De stand aan één zijde met rechts op de voorgrond een van de zitjes. Concernpresentatie in de vorm van een slijterij Met een totale oppervlakte van 350 m2 was de Heineken concernpresentatie de grootste stand van de beurs. Ruim de helft van deze oppervlakte werd ingenomen door een volledig als slijterij ingerichte ruimte (200 m2), waarin het gehele concernassortiment was uitgestald. De vier grote assortimentsgroepen waren elk in een kwart van de stand ondergebracht, aan de ene zijde van het gangpad de afdelingen wijnen en buitenlands gedistilleerd, aan de andere zijde het binnenlands gedis tilleerd tegenover de bier- en frisdrankenhoek. In het midden van de ruimte bevond zich op een oppervlakte van 3x3 meter de meer dan manshoge „middleshop", een kleine, uit elementen opgebouwde, open showroom, waarin exclusieve artikelen, geschenkverpakkingen en dergelijke getoond werden. Deze middleshop was ge- 15

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 15