Nu ook een bowling in Den Bosch HERTOGSTAD De Bossche bowling is gevestigd boven het autobedrijf De Hertogstad. De openingsworp door wethouder Lauxstermann. De bowlingbanen meegerekend is er (zit) plaats voor in totaal ongeveer vijfhonderd personen. Na het officiële gedeelte hield de bowling gedurende het hele weekend open huis voor de Bossche bevolking. Uit de enorme belangstelling (voorzichtige schattingen spreken van achtduizend bezoekers) mag worden afge leid dat deze nieuwe bowling in Brabants hoofdstad en omgeving bijzonder goed is aangeslagen. In totaal zijn er ongeveer vijfhonderd zitplaatsen. Op de achtergrond de bar. Met het werpen van de traditionele „gouden" bal open de wethouder mr. H. Th. M. Lauxstermann vrijdag 3 augustus het nieuwe bowlingcentrum in Den Bosch, dat gevestigd is boven het garagebedrijf Hertogstad aan het Werfpad. Voor Bowling Nederland B.V., een dochtermaatschappij van Heineken, werd hiermee aan de rij van bestaande huizen een zesde, zeer fraai centrum toegevoegd. Aan de officiële openingsworp was een aantal toespra- Het nieuwe bowlingcomplex beschikt over zestien volautomatische banen. ken voorafgegaan. Na het welkomstwoord van de heer K. van de Rest, directeur van Bowling Nederland, sprak drs. G. van Schaik, directeur Heineken Nederland B.V. en commissaris van de dochtermaatschappij, die hoopte dat dit bowlingcentrum een schot in de roos zal zijn. Verder spraken de heer J. C. van Heek, voorzitter van de Nederlandse Bowling- en Kegelfederatie en de heer J. Lautenslager, de eigenaar van het pand. Wethouder Lauxstermann zei in zijn toespraak te ge loven dat het bowlingcentrum zowel op sportief als recreatief gebied een aanwinst voor Den Bosch zal zijn. Het complex omvat 16 volautomatische banen, een biljart, een gezellige bar en een keuken, die tot één uur 's nachts geopend is. Verder zijn er twee zalen voor partijen, recepties en dergelijke. 14

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 14