de nieuwe oogst Waarom bitter of dry als het ook lekker kan. Coebei*gh lUvAsrnjeaetrri Lekker drinken w«U je lekker vindl Op iedere hele literfles Bessenjene ver, die in de voorverkoop geboekt wordt, krijgt de slijter gratis een prachtige geschenkdoos, die hij zijn klanten kan aanbieden. De groothandel krijgt bovendien op iedere doos hele liters Bessenjene ver drie gratis geschenkdozen. De verkoop van Coebergh Bessen jenever „Nieuwe Oogst" bij de slij- U bont een vrouw. Dus waarom zou u de sterke, wrange, ntroenig-zure of radijzig-bittere dranken drinken waar mannen zo gek op zijn Gelukkig bestaan er ook dranken als Coebergh bessenjenever. Pittig en toch lekker, barstensvol lekkere, frisse, jonge bessen. Lekker puur. Lekker met ijs. Lekker met tonic. Lekker met up. Lekker met gin. bessenjenever Vanaf 1 juni is het hele verkoop apparaat van Coebergh in actie om bij de slijters orders te boeken voor de Coebergh Bessenjenever „Nieuwe Oogst", die begin augus tus van de bottellijn zal komen. Ge zien de ontwikkeling van het weer wordt een zeer goede oogst ver wacht. Eind juli zullen alle slijters en groothandels in Nederland be zocht zijn. De vertegenwoordigers zullen bij hun klanten niet met lege handen komen! ter zal worden gestimuleerd door prachtig winkelmateriaal: een raam- strook, een toonbankstandaard en schapstrippen. Een intensieve recla mecampagne, gericht op de consu ment, zal er voor moeten zorgen, dat de Coebergh produkten „van de plank" komen. In de eerste tien da gen van de nieuwe oogst begin augustus zullen in meer dan 50 nationale en regionale dagbladen kleurenadvertenties verschijnen. Vanaf de eerste week van augustus zal het gehele verkoopapparaat in geschakeld worden bij het plaatsen van het winkelmateriaal om de slijter bij zijn verkoop te assisteren. Wanneer eind september de laatste fles „Nieuwe Oogst" van de bottel- lijn rolt, zullen, gezien de gezamen lijke inspanningen, de resultaten voor alle betrokkenen een succes zijn.

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 7