IN DEfl BOUWERUI De snackruimte. De opzet is vrijwel gelijk aan die van café-restaurant Ommoord te Rotterdam, dat wil zeggen, afge stemd op een nieuwe woongemeen schap. Het bedrijf is verdeeld in een café- bar, een eenvoudig restaurant en een frituurruimte met de mogelijk heid van uitgifte van snacks en kant-en-klaar maaltijden. Door de indeling en de inrichting is doelbewust gestreefd naar een veelzijdige exploitatievorm. Des tijds is tot deze gerichte opzet be sloten, omdat elders gunstige erva ringen zijn opgedaan met dergelijke typen bedrijven in soortgelijke wooncentra. De genoemde drieledigheid komt in het bedrijf duidelijk tot uitdruk king. De keuken met compact op gestelde apparatuur staat in directe verbinding met het restaurant en met de snackruimte. De besloten- Plattegrond. heid van de bar gaat naar de ge vels geleidelijk over in meer open heid, wat door de toepassing van kleuren, vormen en bepaalde mate rialen nog wordt geaccentueerd. Aan de bar staan 24 krukken, ter wijl de resterende ruimte plaats biedt aan negentig personen. Bewust zijn facetten van het „bruine café" op eigentijdse wijze inge bracht om het bedrijf een gezellige sfeer te geven. Om dezelfde reden is ook in de snackruimte veel aan dacht besteed aan de afwerking. De naam van het restaurant is af komstig uit de tijd van admiraal Bossu, toen het vlakke achterge deelte van de oorlogsschepen de pinas' heette. Tenslotte zij vermeld dat de bevol king van Lelystad zeer ingenomen is met het nieuwe horecabedrijf, hetgeen in de exploitatiecijfers dui delijk waarneembaar is. 1. Entree 2. Café-restaurant 3. Toilet heren 4. Portaal heren 5. Toilet heren 6. Toilet dames 7. Toilet dames 8. Portaal dames 9. Administratieruimte 10. Bar 11. Snackbar 12. Spoelkeuken 13. Koelcel 14. Magazijn en bergruimte 15. Voorwerkkeuken en afwerkkeuken 16. Expeditie, meterput water kruipluik 17. Toilet personeel 18. Garderobe personeel 19. Meterkast electra 20. Meterkast gas verwarming 23

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 23