Meer plezier met Heineken op de camping Seven-Up Jutteractie Opening Heineken Hoek 3®s Dat is de titel van een handzaam boekje, dat deze maand aan de vooravond van de grote vakantie uittocht, door de afdeling Verkoop bevordering Thuisverbruik, aan een groot aantal campinghouders en leiders van andere recreatieoorden in Nederland is toegezonden. Ook aan de groothandel werd een exem plaar van dit boekje verzonden. In het boekje wordt de camping houders een aantal suggesties aan de hand gedaan om de gezelligheid op hun recreatieoord te verhogen. Alhoewel men met dit boekje be slist niet de pretentie heeft volledig te zijn, kan het als ideeënboekje bijzonder goede diensten bewijzen en kan het als zodanig worden ge zien als een toevoeging aan het reeds zo uitgebreide dienstenpak ket, dat Heineken haar afnemers biedt. Mocht u één of meer exemplaren willen ontvangen, dan kunt u uw aanvraag richten aan Heineken Ne derland B.V., afdeling Verkoopbe vordering Thuisverbruik, postbus 1428, Amsterdam. Dit is de wat speelse naam geworden voor een actie, die mede wil appelleren aan de bestrijding van de milieu vervuiling op de Nederlandse stranden Het schoonmaken van het strand, na het vertrek van de badgasten, is immers probleem nummer één voor de plaatselijke VVV's en de gemeentelijke diensten. Het initiatief om met de Seven-Up Jutteractie mee te helpen de stranden schoon te houden is overal erg posi tief ontvangen. Om een generatie milieubewust te maken, moet men bij de jeugd beginnen. Daarom is de actie op de kinderen van de basisscholen afgestemd (6-12 jaar). De Seven-Up Jutterdagen beginnen 's middags om half twee. De kinderen verzamelen zich op het afgesproken punt, uitgerust met een linnen jutterpet en een papieren jutterzak om dan onder leiding van het jutterteam over de breedte van het strand tussen de zonnebadende bad gasten door het vuil te verzamelen. Een amfibievoertuig, speciaal voor deze actie aange past en opgevrolijkt, begeleidt de kinderen vanaf de waterkant, zorgt voor de aanvoer van het benodigde materiaal en de afvoer van het bijeengegaarde vuil. Aan het eind van het te bewerken strandgedeelte kan elke Seven-Up Jutter zich dan uitleven in een schatgraaf wedstrijd, waaraan prachtige prijzen verbonden zijn. Natuurlijk worden alle kinderen na afloop op een ver frissende Seven-Up drink onthaald. De Seven-Up Jutterdagen worden gehouden in de pe riode van 25 juni tot en met 3 augustus, onder meer in Egmond aan Zee, op Texel, in Noordwijk aan Zee, Zandvoort, Hoek van Holland, Katwijk, Bergen aan Zee, Rockanje en Ouddorp. Op 21 juni, kort voor het ter perse gaan van deze editie, werd in Amsterdam de geheel nieuw ingerichte Heineken Hoek geopend. Gelegen op de hoek van het Leidseplein en het Kleine-Gartmanplantsoen, biedt dit veelzijdige be drijf, dat wil tenderen naar het Franse café, elk wat wils. In onze volgende uitgave zullen wij uitvoeriger op deze Heineken Hoek terugkomen. 19

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 19