Gebr. Van Hoeckel B.V., Veldhoven Op 3 mei nam Gebr. Van Hoeckel B.V. zijn nieuwe Brug- groothandelcentrum op het eveneens nieuwe NCB-vei- lingcomplex te Veldhoven, officieel in gebruik. Deze ves tiging maakt deel uit van de Brug-Kombinatie, die vorig jaar tot stand kwam, toen vier grossiers besloten te gaan die een plaats heeft gekregen binnen het veilinqcomplex van de NCB. Deze grossiersmarkt is ondergebracht in een 6000 m2 metende bedrijfshal, waarvan de helft gebruikt wordt door het BRUG-groothandelcentrum, terwijl de andere Het nieuwe bedrijfspand van Gebr. Van Hoeckel in Veldhoven. samenwerken in een groter geheel. De Kombinatie om vat zeven zb-groothandelsbedrijven, gelegen in het wes ten, midden en oosten van Noord-Brabant. Het B rug-groothandel centrum in Veldhoven is in de plaats gekomen van het voormalige bedrijf te Eindhoven dat daar in 1965 door Gebr. Van Hoeckel werd gevestigd. Vrijwel vanaf het begin had men in dit 1200 m2 grote pand reeds met een gebrek aan ruimte te kampen. De nieuwe vestiging maakt deel uit van de grossiersmarkt, Een overzicht van de 3000 m! metende verkoophal. Op de voorgrond de non food afdeling. helft onderdak biedt aan veertien vooraanstaande groen te- en fruitgrossiers. Voor kleinhandel, horecabedrijven en grootverbruikers is door deze opzet een ideale situatie geschapen. Het totale goederenaanbod van verse produkten, verpakte levensmiddelen, delicatessen, zoetwaren, vleeswaren, diepvriesartikelen, dranken, onderhoudsartikelen en non foods wordt op de nieuwe grossiersmarkt immers onder één dak gepresenteerd. Hierdoor vormt deze grossiers- De wijnafdeling. Ook de kleine artikelen liggen op overzichtelijke wijze uitgestald. 14

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 14