SRV-Oost Nederland B.V. Raalte In de stellingen is nog voldoende reserveruimte. Begin april ging deze SRV-groothandel, die is ontstaan uit een samengaan van Demecon (Deventer), de Com binatie (Zwolle) en CMDO (Dedemsvaart) van start in een nieuwgebouwd pand te Raalte. Mede door een goede planning verliep de verhuizing zonder problemen; zelfs de bezorging hoefde geen dag te worden onderbroken. Bij de inrichting van het nieuwe pand is gebruik gemaakt van ervaringen, die waren opgedaan bij andere SRV- magazijnen, onder meer bij collega-grossier Van Dijk in Soest. Het gebouw in Raalte, 3600 m2 groot (60x60), is qua uiterlijk identiek aan dat in Soest. Aan de voorzijde bevinden zich een laadkuil voor vier vrachtwagens en op de verdieping de kantoren, de kantine en de overige dienstruimten, die samen een oppervlakte van Het natte pakket is in het centum van het magazijn gegroepeerd. Frontaanzicht van het nieuwe landelijk gelegen bedrijfspand van SRV-Oost Nederland in Raalte. Panoramisch overzicht van het magazijn met links de afdeling lege embal lage. De laadkuil vanuit het magazijn gezien. Daarboven de kantoorverdieping met vóór de balustrade een gedeelte van het verwarmingscircuit. ongeveer 450 m2 beslaan. De totaal beschikbare grond heeft een oppervlakte van 5000 m2. De nieuwe SRV-vestiging opereert in een gebied met een straal van 60 km rondom Raalte. Het wagenpark, dat uit vijf vrachtwagens van elk 8 ton bestaat, zal nog in capaciteit worden uitgebreid. Voor het interne transport van de goederen beschikt men over drie heftrucks. Onder de afnemers bevinden zich ook vele rijdende win kels, een aantal dat in de afgelopen tijd sterk is gestegen en nu ongeveer tachtig bedraagt. SRV-Oost Nederland heeft 56 man personeel. Algemeen directeur is de heer K. Luiting, bedrijfsleider de heer A. Overvelde. Na de verhuizing, de inrichting en het gladstrijken van de onvermijdelijke oneffenheden richt men nu de aandacht op de komst van de (schijven)computer, die in oktober operationeel zal zijn. De omzet in bier wordt ook hier een van de pijlers van het bedrijf genoemd. 13

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 13