M. J. van Otterdijk B.V. Deurne 12/1 n,,5,r Ook deze keer kunnen wij weer melding maken van het onder nieuw dak komen van een aantal van onze afnemers. Het waren, in de afgelopen vier maanden, zes bedrijven, gelegen in het oosten, zuiden en westen des lands, die hun nieuwe vestiging in gebruik namen. Voor een verslag in woord en 0^001* niOLIWC13K beeld waren wij achtereenvolgens in Deurne, Raalte. Veldhoven, Venlo, Hen- drik Ido Ambacht en Heenvliet. Het nieuwe magazijn met aangebouwde woning van drankenhandel M. J. van Otterdijk in Deurne. Een groot gedeelte van het magazijn wordt ingenomen door bier en fris dranken. Kijkje in de gedistilleerd- en wijnafdeling. Tussen het magazijn en de woning ligt het kleine kantoor feur bij een drankenhandel gewerkt had, voor zichzelf. De eerste zaken werden vanuit de garage gedaan, die al gauw met enkele andere ruimten provisorisch werd uit- gebreid. Ondanks de gebrekkige accommodatie liep de omzet in goed drie jaar tot een miljoen gulden op. De volgende stap was de bouw van een bedrijfspand, dat in een klein halfjaar tot stand kwam en op 1 maart jl. in gebruik genomen werd. Het gebouw, dat met inbegrip van de woning 750 m2 groot is, staat op een terrein van 2.000 m2. Het magazijn heeft een oppervlakte van 660 m2. De jonge dranken handel voert het gehele assortiment voor de horecasec- tor. Per dag gaan 400 colli de deur uit. Daarvoor zorgt één man die een kleine vrachtwagen tot zijn beschikking heeft. De heer Van Otterdijk doet verder alles zelf: in koop, verkoop en administratie, waar nodig bijgestaan door zijn vrouw. De boekhouding wordt door zijn schoon vader bijgehouden. De ongeveer vijftig afnemers horecabedrijven, win kels, slijterijen, instellingen en kantines bevinden zich in een gebied met een straal van 25 km rond Deurne. Anderhalf jaar geleden werd dit eenmansbedrijf inge schakeld bij de verkoop van ons bier. Sindsdien kan het zich verheugen in een steeds stijgende omzet van Heine- ken en Amstel De voorgeschiedenis van deze drankenhandel is even kort als opmerkelijk. Vier jaar geleden begon de heer M. J. van Otterdijk, die daarvóór enkele jaren als chauf- 12

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 12