rn .de vele hengelaars, die een pilsje kwamen verschalken. mondig beamen. Van de 75.000 bezoekers aan deze in ternationale, in het Rotterdamse Ahoy-complex gehouden visserij-tentoonstelling is zeker een vijfde deel bij Heine- ken op bezoek geweest. Zij kwamen van heinde en ver, niet alleen uit Nederland, maar ook uit België. Duitsland Een vol huis tijdens het biergo-spel in onze stand op de damesbeurs in Valkenburg. vooral huishoudscholen en huisvrouwenverenigingen. Van de naar schatting zestigduizend beursbezoekers zijn er ongeveer vijftienduizend in het Heineken huis geweest. Onder hen waren ook veel buitenlanders, voor het me rendeel Belgen en Duitsers. Ook in Valkenburg werden de glazen en dergelijke goed verkocht en trok het biergo spel veel belangstelling. Aan bier werd ongeveer dertig procent meer dan vorig jaar omgezet. Er werd met veel animo geaasd op zeemeerminnetjes. en zelfs Ierland. De hengelaars, niet op hun stekkie, maar wel in hun knollenland, verschalkten menig pilsje. Daar naast konden zij in onze stand toch nog even de hengel hanteren en proberen een van de mini-zeemeerminnetjes, die in een grote visvijver waren uitgezet, op het droge te halen. Voor deze sportvisserij bestond veel animo. Ook de verkoop van reclameartikelen was een goed lopende zaak. Met een ten opzichte van vorig jaar duide lijk gestegen bieromzet mochten wij op een geslaagde deelname aan deze vijfde Visma terugzien. Direct daarop aansluitend (van 27 april tot en met 6 mei) werd in Valkenburg de Damesbeurs Alles voor Eva ge houden. Ook hier waren wij vertegenwoordigd met Heineken bier, in een stand die druk bezocht werd door Een hengelaar zonder bier is niet denkbaar, weten de insiders te vertellen. Na afloop van de Visma '73 kon de bemanning van de Heineken stand deze uitspraak vol- Onze stand op de Visma, in afwachting van Heineken 10

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 10