Allerlei Carnavalsoptochten. Ook tijdens het afgelopen Car naval hebben wij in ver schillende plaatsen niet alleen in het zuiden, maar ook elders in den lande deelgenomen aan de jaar lijkse optochten. Boven de In Oldenzaal nog zat Heineken in het vat. Werkhoven, Odijk en Bilt- hoven. Ook in Enschede, Losser en niet te vergeten Oldenzaal waren wij met een van onze merken ver tegenwoordigd. Onder de rivieren maakten onze reclamewagens deel uit van bekende optochten als die in Heerlen, Roer mond, Oss, Den Bosch, Breda en Bergen op Zoom. Bergen op Zoom viltjes, verras sende versiering. fantenfeest. SiSi was er om de dorst te lessen. In Gorcum, waar dit jaar voor het eerst een optocht werd gehouden, pakte men de zaken meteen groot scheeps aan: ruim vijftig wagens, waaronder enkele originele inzendingen, na men aan deze première deel. De Gorcumse brand weer bluste vele binnen brandjes met Heineken bier, dat via een tapkraan aan de buitenkant van een brandweerauto in de gla zen stroomde. Onze oostelijke vestiging haalde de banden met de Carnavalsvereniging De Eileuvers nauwer aan via een vrolijke ontvangst van Prins Tip I en zijn gevolg op het Gewestelijk ver koopkantoor in Zwolle. Helemaal passend in de carnavalssfeer waren en kele etalages van Vroom Dreesmann in Bergen op Zoom, die op een „ope ning" in het midden na ge heel volgeplakt waren met viltjes. Stoker Willem van de Gorcumse brandweer aan de mobiele tap. rivieren leverden onze re clamewagens een vrolijke bijdrage in de feestvreug de in onder meer Haarlem, In Oeteldonk trad boven dien de Heineken Fanfare op, terwijl vijfduizend kin deren, verdeeld over het Casino en de Brabanthal len, op maandag 5 maart zich reusachtig vermaak ten tijdens het Oliebollen- Gorcum Heineken wagen, vro lijke bijdrage. Den Bosch reusachtig feest voor vijfduizend kinderen. Heel schuchter komt ook in Rotterdam het carnaval op gang. In het winkelcen trum Zuidplein werd het dit jaar al een echte happen- 26

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 26