Van Tol B.V. onder nieuw dak De uitbreiding beslaat 3300 m2. cieel in gebruik genomen, precies zes jaar nadat het nieuwgebouwde pand in bedrijf ging. Groothandel in levensmid delen Van Tol B.V. bestrijkt nu een gebied dat de bol- Met tachtig personeelsle den en negen vrachtwa gens (waarvan één zg. sneldienst) werd in het af gelopen jaar een omzet van dertig miljoen gereali seerd. Dit jaar verwacht men de 35 miljoen te be reiken. Tevens zal dan wat Sinds het begin van het jaar beschikt men over een schijvencomputer. Van de twintig jaar die de heer P. G. van Tol als zelfstandig grossier werkzaam is, zijn de laat ste zes de meest succes volle geweest. Als gewel dige tegenstelling tot het prille begin, een pakhuis met een huur van zeven gulden per week in Lisse, staat daar nu in Bodegra ven een monumentaal be drijfspand, dat onlangs met 3300 m2 werd uitgebreid en nu een oppervlakte van 6100 m2 heeft. Op 10 april jl. werd de uitbreiding offi- Het nieuwe gedeelte van het magazijn. Ook het aantal rijdende winkels, dat door Geschie- re bevoorraad wordt, is flink toegenomen en heeft de vijftig inmiddels bereikt. De stijging van de bier- omzet, die boven het lan delijke gemiddelde ligt, is bijzonder leuk, aldus alge meen direkteur N. H. Ge- schiere. In het besturen van deze snelgroeiende, bij de S.R.V. aangesloten grossierderij wordt hij bij gestaan door zijn broers G. Geschiere en M. C. Ge schiere, terwijl verder de heren H. C. J. Bourgogne en C. W. van der Jagt met de leiding van respectieve lijk de verkoop en de ad ministratie belast zijn. Het pand van Van Tol B.V. is nu 6100 m2 groot. De uitbreiding vond plaats aan de achterzijde (links op de foto). Ook de kantoorruimte werd vergroot en heeft nu een oppervlakte van 750 m2. lenstreek, de Rijnstreek en Midden-Nederland omvat, met uitschieters tot in Rotterdam en Amsterdam. betreft het vervoer van de bestellingen voor honderd procent op rolcontainers zijn overgeschakeld. Het aantal afnemers be draagt 350, waarvan 135 rijdende winkels. Gericht op deze afnemers zijn voortdurend negen mensen in de weer, twee voor de bouw gelegen kantoor accommodatie een aan zienlijke uitbreiding. In het nieuwe gedeelte werden ondermeer de afdelingen inkoop, verkoop, reclame en winkelverzorgingsdienst ondergebracht. Ook is ruimte gereserveerd voor de computer, die op korte termijn verwacht wordt. Het verzorgingsgebied van Geschiere omvat heel Zee land met daarbuiten nog Goeree/Overflakkee. Hoe wel het aantal vrachtauto's klein is, drie containerwa gens van elk 81/2 ton, ziet men door efficiënt te wer ken kans het aantal ritten te maken, dat nodig is om de sinds 1970 verdubbelde omzet weg te brengen. aan de achterzijde van het gebouw slechts een be trekkelijk smalle strook ter beschikking hebben, maakt men gebruik van een ver rijdbaar hefplateau. Hierop is plaats voor twee containers, die na omhoog- gebracht te zijn, via de laadklep van de vrachtwa gen naar binnen gereden worden. Behalve het magazijn on derging ook de in het ge- 17

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 17