G. N. Geschiere B.V. onder nieuw dak zijn omzet met twintig pro cent zag toenemen, terwijl de eerste twee maanden van 1973 ongeveer een zelfde stijgingspercentage te zien gaven. Het bedrijf is aangesloten bij de Drako, van welke organisatie de heer H. J. Luiten, directeur van de Barneveldse Drankenhan del, destijds een van de oprichters was. De buikopslag bier en frisdranken. gedistilleerd en 15.000 een heden bier en frisdranken heeft. Van de hoeveelheid gedistilleerd is de helft on- veraccijnsd en ligt de an dere helft gereed voor de afleveringen. Van de totale omzet ne men bier en frisdranken enerzijds en gedistilleerd en wijnen anderzijds eik de helft voor hun rekening. Er zit een gestage groei in het bedrijf, dat vorig jaar Heinkenszand. In de be trekkelijk korte tijd van haar bestaan heeft deze Zeeuwse grossierderij een Het beladen van de vrachtauto's gebeurt met behulp van een hef plateau. van 1200 m2, was men reeds vier maal naar tel kens een groter pand ver huisd. Ook in de afgelopen twee jaar bleef de omzet stijgen, wat met zich meebracht dat de bestaande ruimte diende te worden uitge breid. Dat is inmiddels gebeurd en op 4 april jl. hield Geschiere B.V. open huis in het nu 2000 m2 grote pand. In het magazijn heeft men na de uitbreiding een to tale herindeling doorge- opgeslagen. De buikvoor- raden bier en frisdranken worden opgeslagen in het wordt aan de voorzijde ge lost en aan de achterzijde geladen. De nieuwe achtergevel van Geschiere B.V. in Heinkenszand. oude magazijn, groot 600 m2. Ook in de aan- en afvoer van de goederen werd om efficiencyredenen een wij ziging aangebracht. Voor heen vond zowel het los sen (van de aangevoerde produkten) als het laden Bier en frisdranken nemen ook hier een grote plaats in. Ook het kantoor werd uitgebreid. Hier een kijkje in de afdeling re clame. onstuimige groei doorge maakt. Voordat men eind 1970 onder nieuw dak kwam in een flink gebouw voerd. Alle artikelen liggen nu volgens een aan de hand van de bestellijst samengestelde „routing" (van de bestellingen) aan de voorzijde van het ge bouw plaats. In de nieuwe situatie Nieuw bij Geschiere is ook de toepassing van rolcon tainers. Bij het beladen van de eigen vrachtwagens, die 16

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 16