Barneveldse Drankenhandel B.V. onder nieuw dak tikelen. In dit pakket zijn de laatste tijd ook de gekoel de produkten, waaraan veel aandacht wordt be steed, opgenomen. Er zijn in totaal tweeënder tig medewerkers in dienst. Naar verwacht wordt zullen de gezamenlijke inspannin gen dit jaar leiden tot een omzet van 25 miljoen gul den. Dit betekent dat, ge rekend over de twee be drijven, de omzet in geld zich in vijf jaar heeft ver drievoudigd. De verkoop van onze bie ren neemt bij Thijs B.V. een belangrijke plaats in. Het afgelopen boekjaar werden 150.000 kratten Heineken en enkele dui zenden kratten Amstel om gezet. GLAS GLAS GLAS SCHIEDAM SCHIEOA* kampementen en niet te vergeten de campings. Het bedrijf telt, inclusief de kleine kantoor bezetting en de twee ver tegenwoordigers, in totaal twintig personeelsleden. In het magazijn werkt men met twee ploegen, waar door onder meer bereikt wordt dat de vervoerscapa citeit volledig benut wordt. Er zijn 2400 artikelnum mers in deze drankenhan del, die een gemiddelde voorraad van 50.000 liter 15 del in dranken. De groei van het bedrijf, dat in Barneveld zelf was geves tigd, noodzaakte tenslotte tot de verhuizing naar het industrieterrein, waar op 5 bestelwagen worden de ongeveer vijfhonderd af nemers bediend. Die af nemers zijn horecabedrij ven, winkels, slijterijen, bedrijfskantines, militaire Gedeelte van het onveraccijnsde gedistilleerd. Kijkje tussen de stellingen. Een van onze oudste agentschappen voor Am- stel bier is de Barneveldse Drankenhandel. In 1907 ging de toenmalige firma Nieuwstad het Amstel merk vertegenwoordigen. De geschiedenis van deze firma, waaruit de huidige drankenhandel is ontstaan, gaat nog veel verder terug. In 1956 werd overgescha keld van de fabricage van mineraalwater naar de han- februari jl. een fraai, 1200 m2 groot pand werd geopend. Het terrein ach ter en naast het gebouw is bijna 4200 m2 groot. Voor uitbreiding ligt nog vol doende grond beschikbaar. Het afzetgebied van de drankenhandel omvat Bar neveld en wijde omgeving, het zuidwesten van de Veluwe en een stuk van Eemland. Met vier 8-tonners en een Achter en naast het magazijn is een zee van ruimte. (Foto Studio Rijnmond. Vlaardingen) De Barneveldse Drankenhandel kwam op 5 februari jl. onder nieuw dak in dit mooie pand. (Foto Studio Rijnmond, Vlaardingen)

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 15