HEINEKEN OP DE 17e HORECAVA Bfwmw Frontaanzicht van de concernstand met de zogeheten merkenboom als een trale blikvanger. De gedistilleerdprodukten, met name de buitenlandse, deden het uitstekend, terwijl verder op de Tenido-sherry tot tevredenheid stemmende orders werden genoteerd. In de frisdrankenhoek lag het accent deze keer op de SiSi-produkten Cerise, Citroen en Grapefruit. De aan grenzende automatenwand, waarin verschillende moge lijkheden op dit gebied waren ondergebracht, trok vele belangstellenden. Voor biertechnische zaken was een aparte ruimte inge- Momentopname van de drukte op de eerste dag. richt, waar onze commercieel-technische dienst diverse koelingen en tapinstallaties toonde. Ook stond daar de nieuwe, kleine servicewagen voor de stad (Daf 33) opgesteld, terwijl de nieuwe wagen voor landelijk gebruik (Henschel-Hanomag) door middel van een grote kleuren foto werd gepresenteerd. De overige afdelingen van onze stand bierterras, Engelse pub en mixbar waren ook voortdurend goed bezet. Al met al kunnen wij ook deze keer weer terugzien op een geslaagde deelname aan de Horecava. Topdag van deze 17e vakbeurs was de 17e januari, toen wij in onze stand bijna zesduizend bezoekers meer dan op de vergelijkbare dag vorig jaar ontvingen. Amsterdam, 15 tot en met 17 januari. Ook dit jaar kwamen weer vele tienduizenden belangstellenden naar het RAI-gebouw voor een bezoek aan de internationale vakbeurs op het gebied van de horeca. De deelname van Heineken bestaat de laatste jaren zoals bekend is, uit een grote, representatieve concern stand. Deze omvatte dit jaar geen gedeelte op de boven verdieping, maar was beganegronds aanzienlijk uitge breid teneinde het gehele assortiment alsmede de aanwe zige diensten naar behoren te kunnen onderbrengen. De grote verscheidenheid aan produkten, die vandaag de dag door Heineken gevoerd wordt, kwam nog eens extra naar voren in de voor deze beurs uitgebrachte folder onder het hoofd Het Heineken concern, van bier brouwerij tot drankenonderneming. De folder bevatte verder een vijftal attractieve aanbiedingen, waarvoor een bevredigende belangstelling bestond. Belangrijk nieuws was de presentatie van de nieuwe uit monstering van het Hoppe-assortiment, waarover u op de pagina hiernaast nadere bijzonderheden vermeld vindt (zie ook de voorpagina). Het bierterras met op de achtergrond het drankenorgel en de Engelse pub. 8

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 8