HAMERS EN DANIËLS B.V. De gevel van het nieuwe bedrijfspand van Hamers en Daniels B.V. Voor de Klimop-grossier- derij Hamers en Daniëls B.V. betekende de inge bruikneming van het nieuwe gebouw aan de Industriestraat in Sittard niet alleen een bevrijding uit de benarde behuizing van het oude pand aan de Markt, waar het bedrijf ruim zestig jaar gevestigd is geweest. Het nieuwe, 1800 m2 grote pand stelt deze grossier nu in staat door verbreding van het assortiment zijn afnemers een maximale service te verlenen. Tevens is de mogelijkheid geschapen tot verdere Het terrein voor laden en lossen met op de achtergrond de opslag voor de lege emballage. Brede paden tussen de stellingen. groei, waarbij naar een verdrievoudiging van de huidige omzet, die zes miljoen gulden bedraagt, gestreefd wordt. Er is voldoende grond beschik baar (in totaal 5600 m2) om ook het gebouw te laten meegroeien, zono dig tot 3600 m2. Voor parkeerruimte en voor opslag van embal lage is op dit moment respectievelijk 1000 en 400 m2 gereserveerd. Met de inbedrijfstelling van het nieuwe gebouw heeft de heer J, W. J. Da niëls afscheid genomen als directeur. Tot zijn op volgers zijn benoemd de heren J. Daniëls jr., W. Verstegen en J. Neut- gens. De grossierderij, die door vijftien perso neelsleden wordt bemand, hanteert het zelfbedie ningssysteem. Een klein gedeelte van de bestel lingen wordt afgeleverd, waarvoor één vrachtwa gen beschikbaar is. Het verzorgingsgebied van Hamers en Daniëls B.V. bestrijkt het noorden van Zuid-Limburg. Gedeelte van de bulkopslag. onder nieuw dak Kijkje vanuit het kantoor in het magazijn.

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 19