DINKEL REGGE onder nieuw dak Vorig jaar november namen in een tijdsbestek van drie weken niet minder dan vier groothandels een nieuwe bedrijfsruimte in gebruik. Het waren achtereenvol gens Dinkel Regge, Almelo (8/11), Hamers en Daniëls, Sittard (9/11), H.S.C., Den Haag (13/11) en Geleedts Dranken, Ammerstol (27/11). De bulkgoederen staan rond de metalen kolommen opgesteld. bouw wordt gemarkeerd door een strakke gevel, waarachter zich de kan toren (150 m2) en het magazijn (1500 m2) uit strekken. De indeling en opstelling van de bulkgoederen in het magazijn worden me de bepaald door de sta len kolommen, die de dakconstructie dragen. Door hiervan een goed vervoeren, en een hef truck. Het verzorgingsge bied omvat heel Twente met uitzondering van het uiterste noorden. Door de centrale ligging van de nieuwe vestiging kun nen de ongeveer vier honderd afnemers van een goede service ver zekerd zijn. Het bewer ken van de markt door deze eigen drankenhan- Frontaanzicht van de nieuwe drankenhandel. del gebeurt in goed na buurschap met de be staande agentschappen. In het assortiment zijn alle door het concern gevoerde produkten ver tegenwoordigd. Van de beide biermerken wordt Amstel voornamelijk in de horecasector en Hei- neken voor het grootste deel in de thuisverbruik- markt afgezet. Bij Dinkel Regge B.V. werken vijftien mensen, van wie vijf op een lang durig dienstverband bij het vroegere agentschap in Enschede kunnen te rugzien. De vatenopslag. Overzichtelijke indeling. Gedeelte van de gedistilleerdaf- deling. De nieuwe, op het indus trieterrein van Almelo gevestigde drankenhan del is ontstaan uit een samengaan van de Firma Voskamp uit Almelo en de N.V. Dinkel Regge uit Enschede. Het ge- gebruik te maken is een overzichtelijk geheel ont staan, waarvan elk on derdeel gemakkelijk be reikbaar is. Het rollend materieel be staat uit zes vrachtauto's, die samen 22 ton kunnen 18

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 18