DRAKO-GROSSIERS te gast bij Heineken Op 10 januari jl. was een aantal van onze relaties, allen leden van de Drako-organisatie, te gast bij ons concern. De Drako is, zoals u weet, een landelijke in- en verkoop organisatie van zelfstandige drankengroothandelaren. Het programma van deze dag bestond uit drie gedeelten. Op de ochtendbijeenkomst, die bij Coebergh B.V. in Schiedam plaatsvond, werd het gezelschap verwelkomd door de heer G. T. Kleiberg, die in zijn openingswoord tevens het doel van deze dag uiteenzette. Hierbij legde hij in het bijzonder de nadruk op het belang van een goede communicatie en samenwerking tussen de Drako- organisatie en het Heineken concern. Geheel afgestemd op dit doel bestond het ochtendpro gramma hoofdzakelijk uit een luister- en kijkgedeelte, waarbij achtereenvolgens de Nederlandse markt voor bier, frisdranken, wijn en gedistilleerd werd besproken en toegelicht. Als onderbreking van deze ochtend was Aan het diner. Geheel rechts, naast de heer Prins, drs. G. van Schaik, directeur verkoop Heineken Nederland B.V. bestaande uit de heren A. Prins sr. (voorzitter Drako), G. T. Kleiberg, A. van Son, A. L. Huffels, H. G. C. M. Coebergh, J. W. van Straten en D. Marck. Hoezeer deze vorm van communiceren door onze gasten naar waarde werd geschat, bleek uit de vele vragen die aan het forum werden gesteld. Nadat het gezelschap was herenigd, reed men naar de brouwerij te Rotterdam, waar men bij een drankje uit- Het forum met v.l.n.r. (zittend) de heren Marck, Huffels, Van Son, Prins, Kleiberg en Coebergh. Verder maakte nog de heer Van Straten (niet op de foto) deel uit van het forum. Tussen het forum en ,,de zaal" werd uitvoerig van gedachten gewisseld. een excursie door de distilleerderij van Coebergh in gelast. Nadat de lunch was gebruikt aan boord van een rond vaartboot, die door een gedeelte van de Rotterdamse haven voer, werd na afloop daarvan het gezelschap gesplitst. Terwijl de dames zich gingen verpozen in het overdekte winkelcentrum aan het Zuidplein, begaven de heren zich naar de ontvangstruimte bij Hulstkamp. Daar was gelegenheid om vragen te stellen aan een forum, voerig nakaartte over deze dag, die werd besloten met een diner in de raadskelder. In zijn slotwoord dankte de heer Prins namens de gehele groep voor de genoten gastvrijheid. Hij zei ervan over tuigd te zijn, dat deze dag een bijzonder positieve bij drage zal blijken te zijn in de reeds eerder genoemde samenwerking tussen het Heineken concern en de Drako- organisatie. De Drako-grossiers, de meesten vergezeld van hun echtgenote, samen met hun gastheren. 17

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 17