\ërrassende vernieuwing van I De vernieuwing van de concertzaal en de overige zalen werd uitge voerd door het architectenbureau van prof. G. H. M. Holt en ir. B Bijvoet b.i. In overleg met Heineken en op ad vies van het bouwbureau werd voor het zalencomplex een eigen entree gemaakt, die tevens toegang geeft tot het horecabedrijf. Deze ingang werd voorzien van een personenlift en een oprit voor gehandicapten. Het zalencentrum op de eerste ver- Op 15 december 1972 opende de burgemeester van Nijmegen, mr. Th. M. J. de Graaf, onder grote belangstelling het van binnen geheel vernieuwde concertgebouw ,,De Vereeniging". In zijn toespraak herinnerde mr. De Graaf eraan, dat nu een einde is gekomen aan een periode van tien jaar, waarin voortdurend aan dit gebouw is „gesleuteld". Hij sprak verder zijn bewondering uit over de kundige en vlotte wijze, waarop de laatste, zeer ingrijpende ver bouwing tot stand is gekomen. De renovatie omvatte twee gedeelten, de concertzaal en het zalencomplex op de eerste verdieping ener zijds en het horecagedeelte op de begane grond anderzijds. Gedeelte van het sfeervolle interieur van St. Stephens Pub. De plattegrond van het vernieuwde horecagedeelte van De Vereeniging. De pub, links is als een aparte eenheid in het geheel opgenomen. Rechts van het midden ligt de counter, het centrale punt in het restaurant. St. Stephens Pub Grill heeft drie entrees. Via welke ingang men ook binnen komt, steeds kan men direct kiezen of men de pub of het restaurant zal bezoeken.

Heineken - Tap en Schap | 1973 | | pagina 14