R§v'i' Öwfê K| bhhfi Vliegeren met Amstel. Een heel speciale hobby houdt de heer P. Ie Roy uit Am sterdam er op na. Met be hulp van door ons be schikbaar gesteld reclame materiaal wist hij van span doeken en vlaggen een enorme vlieger te fabrice ren, die u op bijgaande foto's de lucht in ziet gaan. „In de Moriaan". Een heel klein, misschien wel het kleinste horecabedrijf van ons land staat in de Stok straat in Maastricht. Vier jaar lang is dit cafeetje ge sloten geweest. Het werd destijds gesloten, omdat het totale vloeroppervlak maar 20 m2 bedraagt en de Horecawet bepaalt dat de mjnimale oppervlakte van een café 45 vierkante me ter moet zijn. Bij wijze van uitzondering heeft het mi nisterie toestemming gege ven het bedrijfje te herope nen. Begin oktober zijn de heer en mevrouw Van Wer- Het interieur van het waarschijnlijk kleinste café in Nederland. ven van start gegaan en dankzij hun enthousiasme is het een bijzonder goed lopend „stamineeke" ge worden. Good old Sjaakie, een vier meter hoge, uit duizend blikjes gewrochte hulde aan Ajax, is het werk van de leerlingen van de Ro- thaan-Mavo in Amstelveen. De leerlingen hebben op deze manier laten zien hoe men van bierblikjes een creatief gebruik kan ma ken. concern ter beschikking was gesteld. Tegen het einde van het bruiloftsmaal bood de heer J. G. Geuvels, oud-direc teur van de voormalige brouwerij de Sleutel, het bruidspaar namens Heine- ken twee verzilverde bier pullen aan. Rolschaatsfinale. Deze zo mer organiseerde ESMI/ Seven-Up voor de jeugd overal in het land rol- schaatswedstrijden. De fi nale, waaraan ongeveer 130 winnaars deelnamen, werd gehouden in de Expo- hal in Hilversum. Enkele beroemdheden-op- de-schaats, zoals Ard Schenk, Kees Verkerk, Jan Bazen, Jos Valentijn en ons aller Atje Keulen-Deelstra luisterden dit spannende gebeuren met hun aanwe zigheid op. Het jeugdpro gramma MIKADO wijdde enige aandacht aan deze happening, waarvan ook Polygoon in het bioscoop journaal een verslag liet zien. De winnaars van de finale op het erepodium. jwse 'echt Iden- elbe-

Heineken - Tap en Schap | 1972 | | pagina 23